Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Genel

Milano salon tasarımları

18 Mayıs 2012 2.565 kez okundu Yorum yapılmamış

2012 yılı nisan ayında Milano şehrinde sergilenen salon mobilyalarında yaratıcılık,  konfor ve cam ve akrilik şeffaflığın vazgeçilmez ağırlığı göze çarpıyor. Tay tüyü kumaşlardan, pamuk dokulu kumaştan, kadife kumaştan yapılan koltuk takımlarında abartısız bir güzellik ve doğallık fark ediliyor. Beyaz ve açık pastel renklerin yanı sıra canlı kırmızı ve beyazla kombine olan siyah renklerin hakim olduğu gözleniyor.

Adeta yap boz gibi dizayn edilen mobilyalar son derece işlevsel kullanılabilmekte konfor ve rahatlık geniş ve uzun koltuklarla sağlanmakta ve puflar ile modern oturma köşeleri oluşturulmaktadır. Modüler mobilyalar ile koltuklar farklı yerleştirilmek sureti ile ev dekorasyonu farklı şekillerde gerçekleştirilmekte ve istendiğinde salon yeniden dekore edilebilmektedir. Cam ve akrelik gibi şeffaf malzemeler mobilyaların tasarımında kullanılmıştır. Koltukların bazı kısımlarında kullanılan akrelik tamamlayıcı parçalar mobilyalarda farklı bir tarz yaratmıştır. Geniş mobilyaların yer aldığı zeminde ise yumuşak dokulu küçük parça step halılar ile ve bütünlük sağlanıyor.

Akrilik yemek masası, rengarenk akrilik sandalyeler, orta sehpa ve yan sehpalar cam dekorasyonların ön plana çıktığını ve sade fakat pırıltılı bir şıklık yaratmaktadır.  El yapımı cam sehpalar ile salonlarda özel köşeler yaratılıyor.

Bu yıl hammaddesi cam olan ev dekorasyon objeleri ışıltı yaymakta ve aydınlık mekanlar yaratmakta ve aydınlatma da ilginç ve hoş görüntüler ortaya çıkmaktadır. Cam avizeler, kristal camdan yapılan ampul avizeler bulunduğu alana göz kamaştırıcı ışıltılar yaymakta.

Birsen

 

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.