Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Aksesuar

Minderli tepsi modelleri

16 Mayıs 2013 3.568 kez okundu Yorum yapılmamış

tepsili minderŞık olmasının yanı sıra pek çok insanın ihtiyacını karşılayacak kadar da kullanışlı olan minderli tepsiler, Pazar sabahları sevdiklerine yatakta kahvaltı keyfi yaşatmak isteyenlerin de gözdesi. Ülkemizdeki insanların uzun yıllar boyunca ABD yapımı filmlerdeki yatakta kahvaltı sahnelerinde gördüğü ve bizim kültürümüze de çok sonraları giren minderli tepsiler, aslında sadece yatak kahvaltılarında kullanılmak için üretilmiyor. Televizyon karşısında yemek yemek, yaz sıcaklarında balkonda bir şeyler atıştırmak, tüm ailenin bir araya geldiği akşam saatlerinde meyve doğramak, yemek hazırlığı yapmak gibi pek çok farklı ihtiyaca pratik bir çözüm sunan minderli tepsi modelleri şık tasarımlarıyla da göz kamaştırıyor. Yaşlılar için de oldukça işlevsel bir çözüm sunan minderli tepsiler, yaşlı anne babaların oturduğu yerden kalkmasına gerek olmadan yemeklerini rahat bir şekilde yiyebilmesine yardımcı olacaktır.

minderli tepsiYaşlılar kadar gözlerini televizyonda izlediği çizgi filmden ayıramayan çocuklar için de satın alınabilen minderli tepsiler sayesinde miniklerin hem çizgi filmlerini izlemesi hem de “mümkün olduğunca” ortalığa döküp saçmadan yemeklerini yemesi sağlanabilir. Birçok anne iştahsız ve yemek seçen çocuğunu televizyon karşısında yedirmekte, miniklerin tüm dikkatli televizyon ekranındayken yemek yedirmek daha da kolay olmaktadır. Bu tür durumlarda oldukça pratik bir kullanım imkanı sunan minderli tepsi modelleri, evde en sık kullanılan eşyalardan biri haline gelecektir. Tüm bunların dışında yetişkinler için de büyük konfor sunan minderli tepsiler, eşler ve sevgililerle birlikte yapılan film keyiflerinde mısır, cips veya meyve tabaklarına sürekli uzanmayı gerektirmeden tüm atıştırmalıkların kucakta ve üstelik dengeli bir yüzeyde durmasını sağlar.

tepsili minder modelleriTelevizyon başında bir şeyler atıştırmak için bu tepsilerin kucağa konması ile alt kısımdaki minder sayesinde bardak ve tabaklar için sağlam bir yüzey oluşmaktadır. Durmadan sehpaya uzanmaktan sıkılan ve izlediği film ya da diziye konsantre olmak isteyenler için de biçilmiş kaftan olan bu tepsilerin fiyatları da oldukça makul. Herkes tarafından rahatlıkla satın alınabilen minderli tepsi modelleri rengarenk tasarımlarla şık bir görünüme de sahiptir. Minderin sağladığı yükseklik bir şeyler yerken öne doğru eğilmeden de rahat bir şekilde ve keyifle yemek yenmesini sağlamakta. Bu minderli tepsilerin illa kucağa da konması gerekmiyor ve alt kısımdaki yumuşak minder sayesinde tepsiler istenen her yere konabiliyor. Bardakların devrilmesini dert etmeden ve çerezlerin de koltuklara döküleceğinden korkmadan rahat bir şekilde bir şeyler atıştırma imkanı sunan bu kendinden minderli tepsilerin konforuna herkes çok kısa bir sürede alışacaktır…

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.