Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mobilya, Ofis

Mobilya ile iletişim konsepti

28 Şubat 2012 3.210 kez okundu Yorum yapılmamış

Adeta iletişim kurmak için tasarlanmış gibi gözüken ilginç mobilya grupları Tabisso tasarım firması tarafından hazırlanmış bir mobilya koleksiyonu bulunuyor. Alfabenin bütün harfleri, noktalama işaretleri ve rakamlar kullanılarak hazırlanan mobilya konsepti aynı zamanda iletişim sağlıyor. Sandalye ve koltuklar harflerden ve rakamlardan oluşurken noktalama işaretleri ise ayaklı aydınlatma olarak tasarlanmış ve şık görünüm sergiliyor.

Değişik tasarım seven kişilerin evlerinde, çalışma odalarında kullanılabilecek ilginçlikte tasarlanmış sandalyeler, koltuklar bulunuyor. Modern ev mobilyaları olarak tasarlansa da her alanda kullanılabilecek gibi gözükmektedir. Salonunuza harf koltuk satın alarak istediğinizi yazarak mesajınızı gösterebilirsiniz. Güzel bir dekorasyon olabilir. Noktalama işaretleri ise güzel bir aydınlatma örneği sergiliyor. Harf ve rakam sandalyeler ile romantik veya eğlenceli yazılar yazmak mümkün olabilir. Özellikle firmalar tarafından tercih edileceğini düşünüyorum. Firma ismini oluşturan harf sandalye veya koltukları alınarak güzel bir oturma köşesi, bekleme köşesi, hatta bir ofis oluşturulabilir.  Ofis dışında da oteller, özel ürünler satan mağazalarda kullanılabilir.  

Birsen

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.