Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mobilya

Modern kitaplıklarla dekoratif şıklık yaratın

25 Mayıs 2014 2.249 kez okundu Yorum yapılmamış

Kitap kurtları için kitaplık modellerinin de okudukları kitapların içerikleri gibi kendilerine ve evlerinin dekorasyonuna ufuklar kazandırması gerekiyor. Bu sebeple dikkat ederseniz kitaplık modelleri, pekala derecelerde her sene farklılıklar gösteriyor. Şık bir kitaplık alarak, çalışma odalarınızı daha ferah ve nezih bir görünüme büründürürken aynı zamanda da kitaplarınız için güzel bir yer açmış olacaksınız. Kitaplarınıza eğer değer veriyorsanız, yapmanız gerekenin sağlam ve kaliteli bir kitaplık almak. Ofisleriniz için alacağınız kitaplık modelleriyle, çalışma odalarınız için alacaklarınız arasında farklar var.

kitaplık-raflarıOfis kitaplık modelleri, geniş klasörlerin sığabileceği hacimde geniş ve büyük gözlere sahipler. Ofis için kitaplık modeli düşünenlerinde farklı tasarımlara sahip olduklarını söylemeliyim. Özellikle renkli ofislerin meydana gelmesinde kitaplıkların katkısı çok büyük. Her gözü farklı renklerden oluşan ofis kitaplık modelleri, tek tonda renklere karşı olan ofis çalışanları için ideal bir hava katıyor.

Bunların yanında kişisel çalışma odalarınıza alacağınız veya çocuklarınız için düşündüğünüz kitaplık modellerinde, daha narin bir yapı görebilirsiniz. Üstelik model farklılıkları arasında hangisinin evinizde daha farklı ve estetik duracağı hususunda kararsızlıklar yaşamanız pek mümkün. Bu yüzden kitaplık almadan önce belli bir eleme kriterine sahip olmanız gerektiğini belirtmem gerekir. Bu sayede, seçim yapmanız daha kolay olacak.

Kalitede iş bitiyor…

Her ne kadar model olarak çok farklı tasarımlarla yüz yüze olsak da, neticede bize lazım olan kaliteli bir kitaplık. Bu nedenle sağlıklı bir modellere rağbet etmeliyiz. Suntadan meydana gelen kitaplık modellerine bakmamalıyız. Organik tasarımlar her zaman en iyisi ve en sağlıklısıdır. Kimyasalların fazla olarak temas ettiği boyalarla renklendirilme işlemi yapılan kitaplıklardan da almamız gerekiyor. Lake boyama veya su bazlı boyama sistemleri her zaman ideal olan renklendirme işlemleri. Sağlığınıza dost bir kitaplık alın.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.