Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mobilya

Modern kitaplıklarla gelen güzellik

7 Eylül 2014 1.873 kez okundu Yorum yapılmamış

Evleriniz ve ofisleriniz için bir kitaplık almayı düşünüyorsanız, en iyi modellerden birisini almanızı tavsiye derim. Kitap koleksiyonlarınızın daha modern ve düzgün bir kitaplıklarda saklanmış olması, onlara verdiğiniz değeri gösterecektir. Bunun yanında sağlam ve kaliteli bir kitaplık evinizdeki dekorasyon için ideal bir ortamın sağlanmasında kullanılabilir. Oturma odalarında güzel bir kitaplığın bulunması, okuduğunuz eserlerin ortama sunulması, misafirlerinizi de etkilemek babında kullanabileceğiniz bir durum.yuvarlak-kitaplik-modelleri

Nasıl bir kitaplık?

Modern ve güzel kitaplıkları almak herkes ister ama en çok dikkat edilecek olan durum sağlam bir ham maddeden oluşmasıdır. Bunun için teak, ceviz, maun, gürgen gibi ağaçlardan imal edilmesi lazım. Sağlam ve dayanıklı bir kitaplık için organik ve MDF lam tasarımlar söz konusu olmalıdır. Evlerinizde modern ve sağlıklı bir duruş sağlayacak olan bu tip kitaplıklar sayesinde, evleriniz dekoratif açıdan daha mükemmel olacaktır. Lake beyaz modele sahip kitaplıklardan eskitme tarzı modellere kadar evlerinizi süsleyebilecek kitaplık modelleri söz konusudur.

Renklendirme konusuna da dikkat edilmesi gerekir. Lake boyama ve renklendirme sistemi kullanılmalı veya su bazlı renklendirme teknolojisi söz konusu olmalıdır. Kimyasal zararlardan arınmış olan bu renklendirme teknolojisi sayesinde, çocuklarınızın da sağlığına zarar vermeyecek kitaplık modellerini evlerinize veya ofislere kazandırmış olursunuz. Anti stres ve anti bakteriyel niteliğine sahip olan organik tasarımlar, hayat kalitenizi arttırıcı mekanların meydana gelmesinde nitelikli bir kazanım elde etmenizi sağlayacaktır.

UNICEF standartlarına dikkat edilerek üretilen bu tip kitaplık modelleri sayesinde, hem kitaplarınızı daha temiz ve modern bir kitaplıkta korumuş olacaksınız, hem de sağlam ve kaliteli bir kitaplığa sahip olmuş olacaksınız.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.