Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mobilya

Modern oturma odalarıyla farklılık!

6 Eylül 2014 2.691 kez okundu Yorum yapılmamış

Herkes evlerinin kendine özgü olmasını ister. Özgün ve kaliteli oturma odalarından, mutfak ve diğer salon ve odalara kadar hiçbir yerde olmayacak bir dekorasyon tarzı ister. Ancak bunun için kişiye özel tasarımlar yapan mobilya firmalarıyla iş yapmanız lazım ve buda baya bir paraya kıymanız gerektiği anlamına geliyor. Ama tasarımcıların tasarladıkları esrarlı ve endamlı oturma odaları gruplarından birini alarak, ufak dokunuşlarla kendinize ait bir oturma odası dekorasyonu meydana getirebilirsiniz.Oturma-Odası

Öncelikle sağlıklı bir oturma grubunun nasıl olması gerektiğinden bahsedelim. Eskiden her e kadar beyaz renkler tercih edilmese de, bugün en çok tercih edilen renkler arasında beyaz var. Bunun sebebi gelişen teknoloji sayesinde, beyazların kirlenme derdinin ortadan kaldırılması ve büyüleyici güzelliğine hasret çekenlerin hemen beyaz oturma odası gruplarından almaları yatıyor. Lake beyaz stillere sahip olan oturma odası gruplarını sizlere öneririm. Lake beyaz figürler hem sağlıklı bir renklendirme işleminden geçmişlerdir, hem de zarafetleriyle oturma odalarında ilham kaynağınız olabilirler.

Organik tasarım olmalarına dikkat edin. Anti stres ve anti bakteriyel niteliğe sahip olmaları demek, sağlıklı ve sizlere yaşanılabilir bir mekan tesis ediyorlar demektir. Meşe, gürgen, teak veya ceviz gibi ağaçlardan imal edilmiş oturma odası takımları, hem uzun ömürlü olurlar, hem de sağlık açısından ideal bir ortam evinize sunarlar. Oturma odalarınıza güzel bir takım aldıktan sonra duvarlarla farklılığı yakalamalısınız. Modern duvar kağıtları veya en narin ve nezih canvas tablo seçenekleriyle ev dekorasyonunu mükemmel kılabilirsiniz.

Halı seçimleri de öneli. 3d stilli halılarla oturma odalarınızda mükemmel bir farklılık meydana getirebilirisiniz. Perdelerinizi de cafcaflı stillerden seçerseniz, evinizin lüks bir mekan olmasını sağlayabilir, yaşanacak bir mekan meydana getirme hususunda başarılı bir çalışmayı tamamlamış olursunuz.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.