Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mobilya

Modern tv üniteleri sayesinde eviniz daha şık gözükecek

1 Şubat 2014 2.527 kez okundu Yorum yapılmamış

Evlerinizin daha şık ve modern olması için ayrı ayrı odaların nasıl olması gerektiğini işlemeye çalışıyoruz. Umarım memnun kalıyorsunuzdur. Bugün de sizlere tv ünitelerinden bahsetmek istiyorum. Oturma odalarında daha şık bir tv ünitesiyle, evlerinizi estetik bir ahenge dönüştürebilirsiniz. Eski vitrin arası televizyon yerlerinden daha güzel ve sadece televizyonlar için üretilen üniteler sayesinde tv ünitesieviniz daha mükemmel olabiliyor. Bugün tv ünitelerinde modern, klasik, neo-klasik, rustik, avangart gibi stiller yer almakta. Model dünyası arasından evinize uygun olanı seçebilmek çok zor bir durum.

Bunun için sizlere bazı seçim kriterleri vereceğim. Böylece seçim konusunda herhangi bir zorluk yaşamayacaksınız. Herkesin zevk ve beğendiği model farklı. Kimisi modern derken kimisi daha klasik modelleri kendileri için uygun görebilir. Öncelikle sizlere teknik anlamda, tv ünitelerinin olması gereken standartlarını anlatacağım. Sürekli olarak sizlere söylediğim sunta veya suntalam tarzı ünitelerden, mobilyalardan uzak durmanız. MDF lam sistem veya doğal ağaç dediğimiz teak, ceviz, gürgen gibi ağaçlardan imal edilen birinci kalite ahşaplardan olması gerekiyor. Renklendirme işlemleri su bazlı boya, lake boyama gibi standartlara uygun şekilde yapılmalı. Anti bakteriyel ve anti stres yapısına sahip olan tv üniteleri, evlerinizde daha iyi bir hava estirecek.

Evinize alacağınız tv ünitesinin işlevsel olmasına dikkat edin. Bölmeleri ve saklama yerlerinin yeterli sayıda olması, oturma odanızda sergilemek isteyeceğiniz vazo veya daha farklı sanat eserlerini ortaya çıkartmanızı sağlayacak. Modern ve estetik bir dekorasyon için tv ünitesini lüks ve modern alın. Evin dekorasyondaki vazgeçilmezi tv üniteleri, evlerinizi daha yaşanılabilir kılmak adına almanız gereken en önemli mobilyalardan biri. Bu sebeple özenli seçmenizi tavsiye ederim.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.