Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Duvar, Mobilya

Modern ve şık trend ayakkabılıklar

16 Kasım 2011 4.587 kez okundu Yorum yapılmamış

Ev dekorasyonundaki yenilikler ayakkabılıklara da yansıdı. Kapı girişinde bulunan ayakkabılıklar yeniden tasarladı. Portmantonun ayakkabılık kısmına da el atan tasarımcılar çok ilginç çok kullanışlı ayakkabılıklar tasarladılar. Büyük ayakkabı dolapları, geniş portmantolar yavaş yavaş yerlerini daha modern ve işlevsel ayakkabılıklara bırakıyor.

Hatta ayakkabı sayısı çok fazla olanlar için daha çok ayakkabı alabilecek ve az yer kaplayacak modeller geliştirmek için çaba harcadılar. Bu çabaların sonuçsuz kalmadığını ortaya çıkan ilginç ayakkabılıklardan anlayabiliyoruz. Hem ayakkabıların çokluğu, hem yenilik arayışı hem de modern ve dekoratif arayış sonucuna ulaşmış oldu. Yeni tasarım ayakkabılıklar az yer kaplamasının yanında çalışan kişilerin dolap açıp ayakkabı arama, renk seçme sıkıntısını da ortadan kaldırıyor ve zaman kazandırıyor. Çünkü tüm ayakkabılar göz önünde bulunuyor.

Küçük evler için veya girişi dar olan evler için tasarlanan bu ayakkabılıklar antrede çok az bir yer kaplamaktadır. Ayrıca istenirse şemsiyelik ve boy aynası ile daha zengin bir duruş kazandırılabiliyor. Küçük bir alan işlevsel olarak büyük bir alan kadar fayda sağlıyor. Yılın trend ayakkabılıkları arasında bulunuyor.

Birsen

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.