Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Banyo, Genel

Modüler sistem banyo mobilyaları

3 Temmuz 2013 2.291 kez okundu Yorum yapılmamış

Banybanyo 1olar, evlerimizin en önemli kullanım alanlarından biridir. Şık bir görünüme sahip olmaları kadar, fonksiyonel olmaları da arzu edilmektedir. Gelişen teknolojilerin de etkisi ile kullanıcıların bütün beklentilerine cevap veren birçok çeşitte banyo mobilyaları üretilebilir olmuştur.

Belirli bir ölçü baz alınarak birçok parçanın birleşimi şeklinde üretilen modern banyo mobilyalarına “modüler banyo mobilyası” denilmektedir. Kullbanyo 2anıcıların banyolarda yer alan tüm alanların en iyi şekilde değerlendirilebilmesine imkan verecek detayda ve tasarımda talep ettikleri mobilyalar, modüler sistemin getirdiği avantajlardan yararlanılarak tüketiciye özel üretilmektedir.

Modüler banyo mobilyalarından istenilen ölçüde verim sağlayabilmek adına planlama çok önemlidir. Öncelikle alanın ölçüleri bir uzman tarafından en doğru ve detaylı şekilde alınır. Tüketici banyo mobilyasından beklentisini net ve doğru bir şekilde izah eder. Bu beklentiler ve ölçüler birlikte ele alınarak üç boyutlu bir çizim yapılır. Bu çizim içerik açısından tüketicinin onayını alana kadar tekrbanyo 3arlanarak nihai haline kavuşturulur. Çizim tüketici onayını aldıktan sonra çizime renkler de giydirilir ve üretim aşamasına geçilir. Üretimde esas olan kullanılacak malzemedir. Isıya ve neme en dayanıklı olan malzeme kullanılmalı, kulp, vb. detaylar fonksiyonellikleri de düşünülerek seçilmelidir. Islak elle tutmaktan çekinebileceğimiz için tek parmakla bile açılabilecek bir kulp formu seçmek gibi bir düşünce sistematiği uygulanmalıdır.

Banyolarda depolama ve saklama alanlarına çok ihtiyaç duyulacağından modüler mobilyalarınızı bu amaca en fazla hizmet edecek derecede tasarlamalısınız. Her parçanın birden fazla işlevi olması özellikle de alanı dar banyolarda hayatı oldukça kolaylaştıracak bir tercih olacaktır.banyo 4

Banyolarımız evlerimizin en önemli mekanlarındandır. İlk tasarımda ya da yenileme yaptığınızda detaylı ve özenli bir planlama yapmayı ihmal etmemek gerekir. Modüler banyo mobilyalarının sağladığı sınırsız çözüm seçenekleri ile banyolarınızı beklentilerinizi maksimize edecek şekilde tasarlamanız ve oluşturmanız artık imkansız değildir.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.