Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mutfak

Mutfak dekorasyonları

14 Haziran 2014 1.563 kez okundu Yorum yapılmamış

Evlerimizin hanımlar için bilhassa en önemli mekanlarından birisi mutfaklar. Farklı dekorasyon modelleri sayesinde bugün mutfakları daha işlevsel ve ergonomik kılmak mümkün oluyor. Bir hanım olarak mutfakta neye ihtiyacınız olduğunu belirleyerek kendinize özel tasarımlarda imal ettirebilirsiniz. Ama 2014 senesine ait modeller sayesinde bunlara gerek kalmıyor. Çünkü dekorasyondaki değişiklikler mutfakları hanımları istediği gibi fonksiyonel kılmış. Özellikle aydınlatma konularında mutfaklarda yaşanan sıkıntılar giderilmiş gibi. Daha önceleri sabit aydınlatma sistemleri belli bir yeri aydınlattığından, ışığın güzel bir şekilde ulaşmadığı yerler vardı.6a014e5ffea0ba970c017c34343557970b-500wi

Bu sorunun hareket edebilir aydınlatma sistemleriyle çözülmesi çok güzel oldu. Yani nerede mutfakta çalışmak istiyorsanız, o tarafa hareket eden ışık sistemleri sayesinde en çok ihtiyacınız olan aydınlatma konusunda sıkıntı yaşamıyorsunuz. Bunun yanında, mutfak modellerinde L tipi, veya Ada tipi modeller daha renkli ve uyumlu hale getirilmiş. Yeni bir mutfak dekorasyonu arayan kişilerin 2014 serisine bakmaları önerilir. Birbirine uyumlu renkler, kullanışlı çekmeceler, dolaplar, tezgah sistemi gibi kaliteli mobilyalarla daha güzel bir mutfağa sahip olmayı başarabilirsiniz.

Kaliteli mutfak mobilyaları…

Her yerde kalite, güzelliğin ve sağlamlığın simgesi. Alacağınız mutfak modellerinin sağlamlığından emin olmazsanız, suyla buluşan tezgahlar veya ahşap kısımların giderek deforme olduğuna ve kötü bir görüntü verdiğine tanık olabilirsiniz. Bunları yaşamamak adına yapmanız gereken sadece kaliteli tercihler yapmak.

Organik tasarımlar, MDF lam tasarımlar önerdiğimiz mutfak modelleridir. Böylece sağlıklı bir mutfağa sahip olabilirsiniz. Renklendirme ve cilalama işlemlerinde de İtalyan cila veya lake boyama usulleri söz konusu olduğundan insan sağlığına zararı olmayan tasarımlar meydana getirilmiş oluyor. Sunta gibi malzemelerden imal edilenler veya kimyasal Etilerden arındırılmamış boyaların kullanıldığı tasarımlar, sağlıksız olduklarından ailenin küçük üyeleri ve sizin için zarar verici nitelik taşırlar.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.