Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mutfak

Mutfak dekorasyonlarında harikalar yaratın!

10 Temmuz 2014 2.407 kez okundu Yorum yapılmamış

Kadınların en önemli mekanlarından birisi mutfaklar. Peki bu alanların daha hanımca olması için ne lazım? Modern bir dekorasyon tarzı lazım dediğinizi duyar gibiyim. Aslında ufak dokunuşlarla, fazla masrafa girmeden mutfak dekorasyonlarında harikalar meydana getirebilirsiniz. Mesela mutfaklarınızda kendinize ait bir köşe yaparak, misafirlerinizi ağırlayacağınız ve çay, kahve gibi ufak atıştırmalar yapabileceğiniz bir köşe dizayn etmeniz mutfağınızı çok sofistike bir yer olarak gösterecek. Ayrıca modern köşenizin mobilya tarzını, mutfak mobilya tarzından daha farklı seçerseniz, sanki başka bir bölme havası verebilirsiniz. Bir nevi Amerikan mutfak tipine sahip olabilirsiniz.Yeni-Trend-Mutfak-Dekorasyon-Örnekleri

Bu köşe için seçmenizi önerdiğim mobilya tipi, country tarzlar olabilir. Oldukça ilgi çekici bu mobilya tarzından bir tane koltuk ve ufak bir masa ve geometrik desenlere sahip halıyla, mutfaklarınızda uygun olan bölümü, kendinize ait bir köşe olarak kullanabilir, misafirlerinizi bu köşede ağırlayabilirsiz.

Mutfak tiplerine gelince, ada tipi mutfak ve L tipi mutfak modellerinde yaşanan değişimleri sizlere aktarmak istiyorum. Ada tipi mutfaklarda tezgahlar yeniden dizayn ediliyor. Anti stres ve anti bakteriyel niteliğe sahip olan tezgahlar, mutfakları küçük olan ama ada tipi mutfaktan vazgeçmek istemeyen kişilere de sunuluyor.

L tipi mutfaklarda modernlik ve renklilik daha fazla öne çıktı. Sizde mutfaklarınızda daha renkli bir mevsim rüzgarı estirmek istiyorsanız, L tipi mutfak tiplerine dikkat etmeniz gerekir. Çünkü size yarayacak pek çok renkli tonda mutfak modelleri bu tarz içerisinde bulunuyor. Mutfaklarınızı daha canlı, daha temiz ve stresten uzak bir şekilde dizayn etmek için en son model mutfak tezgahları ve araçları alarak, şık bir mutafa sahip olabilirsiniz.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.