Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mutfak

Mutfak taşları nasıl olmalı?

12 Ekim 2011 12.238 kez okundu Yorum yapılmamış

Mutfak taşı dediğimiz zaman aslında ilk akla gelen genelde şu kocaman ve heybetli taşların mutfağımızı doldurduğu ve en göz alıcı renkler ile beslenen taşlar almakta. Kişiden kişiye değişen bir dekorasyon algısıdır aslında bu. Kimine göre küçük ve sade taşlar daha hoş dururken, kimine göre daha büyük ve gösterişli taşlar hoş durmakta. Kocaman gösterişli taşlar ile o küçücük ve sade taşların arasını bulmak en doğrusu olacaktır.

Mutfak tezgahlarınızın renkleriyle uyumlu, çok fazla göz almayan, parlak değil de mat renklerin kullanıldığı, ne büyük, ne küçük, bu ikisinin ortasında bir boyutta olan mutfak taşları en ideal olanlardır. Genel olarak tercih edilen de budur zaten. Gösterişi seven birisiyseniz ve mutfağımın mutfak olduğu belli olsun, bir gören birdaha gelip bakmak istesin diyorsanız o zaman parlak renkler, kocaman taşlar kullanmanızı önerebiliriz. Gösterişi sevmem sadelikten yanayım diyorsanız da, sade ve koyu renk tonları (kahverengi ağırlıkta), küçük boyutta olan taşlar sizin için ideal olacaktır. Unutmayın, mutfak taşları evinizin küçük ama mutfak dekorasyonunun önemli bir parçasıdır.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.