Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mutfak

Mutfaklarda Ankastre çözümler

29 Haziran 2012 3.281 kez okundu Yorum yapılmamış

Her kadının hayalinde, şık ve benzersiz bir mutfağa sahip olmak yatar. Mutfaklarının farklı ve kendi zevklerini yansıtmasını isterler. Mutfaklarında konfor ve farkındalık yakalamaya çalışan herkes, ihtiyacına ve beğenilerine göre oldukça fazla olan seçeneklerden faydalanmaktadır. Eğer yeni bir mutfak yaptırmak düşüncesindeyseniz, teknolojinin sağladığı imkanlardan da olabildiğince yararlanmanız, sizin çok daha ergonomik, modern ve şık bir mutfağa sahip olmanızı sağlayacaktır.

Mutfaklar için özel üretilen ve geliştirilen buzdolabı, bulaşık makinesi, mikrodalga fırın, fırın, pişirme ocakları, davlumbaz ve kahve makineleri gibi pek çok ürün mutfak tasarımlarında önemli birer unsur olmuşlardır. Mutfaklarda, son yıllarda geliştirilen ve çok şık tasarımları ile göz kamaştıran ankastre ürünler, oldukça fazla tercih edilmektedir. Buna bağlı olarak, üretilen mutfak dolapları da fonksiyonel çözümler üretmektedir. Ankastre ürün almaya karar verdiyseniz, bu ürünlerin net ölçülerini mutfak dolabınızı yapan firmaya mutlaka vermelisiniz. Mutfak dolabı üreticisi, almış olduğunuz ankastre ürünlere göre dolapları ölçülendirmesi ve üretmesi gerekmektedir. Çünkü ankastre ürünler, solo olarak adlandırılan, yani tek başına kullanılabilen ürünlere göre ölçü farklılıkları içerebilir. Genelde bu ölçülerin standart olduğu düşünülür, ancak küçük de olsa ölçü farklılıkları vardır. Ankastre olarak aldığınız bir pişirme fırını veya mikrodalga fırın bel veya göğüs hizasında bir yere konulabilir, bu size mutfağınızda alan kazanmanızı sağladığı gibi, rahat ve kolay bir kullanım imkanı verecektir. Buzdolabınız ve bulaşık makinenizin kapaklarına, mutfak dolabınızın kapaklarıyla aynı malzemeden kapaklar monte edebilir, bütünlük sağlayabilirsiniz. Ankastre buzdolabı ya da bulaşık makinelerinin kapakları bu amaçla, mutfak kapak malzemesinin monte edilebileceği biçimde tasarlanmaktadır. Ankastre olarak tasarlanan, yemek hazırlama ve pişirme üniteleri, eviye gurupları kullanımlarındaki fonksiyonellikleri ve görsellikleri ile mutfaklarınıza değer katacaktır.

Ankastre mutfak ürünleri, sağladığı bütünlük ve şıklıkla mutfaklarda büyük farklılıklar meydana getirmekte, yeni ve göz alıcı tasarımları ile bütün mutfaklarda, dekorasyonun önemli parçaları haline gelmektedir.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.