Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mutfak

Mutfaklarda farklılık yakalamak!

30 Ağustos 2014 2.154 kez okundu Yorum yapılmamış

Artık klasik mutfak tiplerinden sıkılmadınız mı? Hayata görselliğin ne kadar değer ifade ettiğini bilmiyor musunuz? Her şeyin yolunda olduğunuzdan emin olmak için yapmanız gereken şeyi söylemeliyim sanıyorum. Hanımlar mutfaklarınızda farklı bir renk kullanmaya ne dersiniz? Yaz bitmeden hayatınıza yeni bir ivme kazandıracak mutfakla kışa girmeye ne dersiniz?mavi-mutfak-modelleri-8

Neden değişmeli?

İnsanların hayatı monoton bir şekilde gittiğinde kuşkusuz bazı problemler yaşanıyor. Bu nedenle hayatınıza arada bir farklılık kazandırmak demek, yeni deneyim ve tecrübelerle hayatın daha anlamlı olması demek. Bizde dekorasyonda bunun sağlayabilmek için sizlere tavsiyeler sunuyoruz. Mutfaklarınızdan başlayabilirsiniz farklı bir dekorasyon dizayn etmeye. Benim bunun için tavsiyem duvarlarınızda mavi renk kullanmakla işe başlamanız. Evet, mavi rengin gücünü mutfaklarınızda hissetmeniz lazım.

Neden mavinin gücü?

Yazın neden insanların tatillerini yeşillik alanlarda veya mas mavi deniz kenarlarında geçirmek istediklerini sanıyorsunuz? Elbette rahatlamak ve streslerinden kurtulmak için. Mavi güven verici bir renktir ve insana hayatında güve kazandırır. Kaygılarından ve varsa psikolojik sorunlarından kurtulmasını sağlar. Bu nedenle şehir hayatında sıkılmış ve bunalmış olan insanlar yaz tatillerin de stres atmak, düşünce dünyalarını düzeltmek için yeşil ve mavinin bulunduğu deniz kenarlarına ve ormanlık yerlere giderler.

Bizde bunu mutfaklarımızda sağlamak ve güven veren bir yapıya mutfakları getirmek için maviyi kullanıyoruz. Ayrıca mutfaklarda farklılık yaratmak istediğimizi de unutmayalım. Daha farklı ve değişik bir havanın mutfaklarda sağlanması ve yaşanılabilir bir dekorasyon meydana getirmek kuralımızı düşündüğümüzde, mavi renklerin mutfak duvarlarında kullanılması gerektiğini uygun görüyoruz. Sadece ufak bir mavi değişikliğiyle, mutfaklarınızda daha doğrusu hayatınızda bir değişikliğe gitmiş olun. Yeni deneyim ve tecrübeler için yarın zamanınız olmayabilir. Ne yaşama istiyorsanız, hemen yaşayın!

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.