Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Duvar, Mobilya

Odanızı romantik bir ortam haline getirin

7 Şubat 2010 5.679 kez okundu Yorum yapılmamış

Romantik ortamlar oluşturmak beyler için oldukça zor bir durum olsa gerek. Ama aslında çokta zor değildir. Genellikle canlı renkler seçmekte fayda vardır. Aslında bugün pembe renk üzerinde duracağız. Pembenin güzelliğini hepiniz bilirsiniz ama öyle evinizin duvarlarını pembeye boyamakla romantik bir ortam oluşmayabilir. Sade pembe insanı boğar ama örneğin yer yer pembe üstüne ise beyaz sulu boya darbeleri ile çok daha güzel ve romantik bir ortam oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda koltuklarınızda da pembe ve farklı tonlarda ki renklerle uyumluluk sağlayabilirsiniz. Odanızın köşelerinde güzel pembe mumları da bulundurmak önemlidir.

Kısacası kırmızı renk fazla kaçmaktadır. Ama pembe açık ve güzelliği ile gayet şık ve romantik ortamlar oluşturmanızı sağlayabilir. Oturma gruplarınızda ise farklı tonlarda renkler kullanabilirsiniz. Romantik ortamlar oluşturmak için kesinlikle canlı renkleri kullanmaya dikkat etmelisiniz. Yılın moda rengi olan pembe herkese güzel bir seçim gibi geliyor bana. Sonuçta bayanların beğendiği en güzel tonlardan biridir ve çekici bir hali vardır. Hayatınızı romantik yaşamanın formülü ise tamamen canlı renklerden geçmektedir. Hem güne pozitif bakmanızı sağlar hem de açık renkler ile çok güzel romantik ortamlar oluşturabilirsiniz.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.