Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Ofis

Ofis bölme duvar sistemleri dekoratif şıklık sunuyor

9 Nisan 2014 1.864 kez okundu Yorum yapılmamış

Ofislerin ne kadar şık olması gerektiğinden herkesin haberi var. Biliyorsunuz ki girdiğimiz firmada ilk dikkat ettiğimiz şey, büyüleyici olan dekorasyonu oluyor. Bu dekorasyonun bizde uyandırdığı ne peki? “Kesinlikle iyi bir firma, para var ki bunları yaptırabilmiş, kurumsal bir firma, hizmeti de iyidir” bu ifadeleri çoğaltmak mümkün. Müşterileri etkileyen ilk şey görsel açıdan ofislerin yarattığı etki. Bu müşterilerin gönlünde firmanın yer edinmesi için önemli bir durum oluyor.

ofis-bölme-nasıl-yapılırPeki ofislerin mükemmel bir estetiğe kavuşmasında bölme sistemlerinin payı ne? Öncelikle bölme sistemleri ofislerde alanlardan daha işlevsel yararlanılması adına yapılıyor. ama aynı zaman uygulanan bölme duvarlarla yaratılan yeni yerlerin, ofisin genel imajına artılar kazandırması da sağlanıyor. Bölme sistemlerinde uygulanan camlı modeller veya ahşap modeller, daha farklı ve modern bir ofisin inşa edilmesi için kullanılıyor.

Bu sistemin tercihe edilmesinin sebepleri var. Hem uygulanabilirliği kolay hem de taşınma anında sökülüp, yeni ofislere monte edilebiliyor. Yangına, depreme dayanıklı olduğu gibi, aynı zamanda ses ve ısı yalıtımı da sağlıyor. Bunun gibi pek çok yararı var. Üstelik ofislere uygulanma esnasında çalışma akışını bozmadan iş tamamlanıyor. Bunun sebebi kendine has olan uygulama sistemiyle hemen işin sonlandırılması.

Camlı ofis bölme sistemleri, yatay bölme, tam bölme, seperatör gibi bir takım kategorilerde farklılık gösteren türleri var. Ama hepsinin ortak yönü ofisinize daha iyi bir görünüm kazandırmak. Sağlıklı ve kaliteli uygulamalar olan sistemler, müşteri ve çalışanlarınızın daha iyi mekanı benimsemelerini de sağlıyor. Ofislerinde yeni yer açmak isteyen kişilerin kolay uygulanabilir ve binaya ek yük getirmeyen dekoratif sistemli duvar uygulamalarını tercih etmeleri isabetli bir davranış olacaktır. Hemen uygulamayı düşünüyorsanız Çağrı İnşaatın resmi sitesinden kategorilere göz atmanızı tavsiye ederim.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.