Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Ofis

Ofis bölme sistemleri

22 Şubat 2012 6.652 kez okundu 1 yorum var

Ofis bölme sistemleri arasında bulunan demonte bölme sistemleri en yaygın olarak kullanılan bölme sistemleri arasında yer almaktadır. Kalabalık eleman grubuna sahip açık ofislerde sıklıkla kullanılıyor.

Konsantrasyon gereken iş yerlerinde modüler sistem verimli çalışma sağlıyor. Modüler bölme sistemler konforlu, çok fonksiyonlu ve etkileyici ofisler oluşturuyor. Modüler bölme sistemleri duvar ördürmek, yeniden düzenlemek gibi masraflı ve yapısal özellikleri değiştirme gibi zorlukları ortadan kaldırıyor. Geleneksel bölme sisteminden daha az maliyetli ve daha şık ofisler oluşturuluyor. Modüler bölme sistemleri yeniden yapılandırarak, ticari alanlar yaratıyor. İç mekan için gerekli ihtiyaçlar karşılanıyor. İşyeri veya mağazalar için kullanılan demonte mobilyalar ile istenilen şekilde düzenlemeler yapılırken kablo saklama, ses yalıtımı ve ısı yalıtımı gibi fonksiyonlar da sağlanabiliyor. Modüler sistemler ayrıca ihtiyaç duyulan aksesuarlarla entegre olabiliyor.

Cam ofis bölme sistemlerinde ise ofiste şeffaflık sağlanıyor. Modern ve havadar mekan oluşuyor. Çalışma alanları daha şık ve zarif duruş sergiliyor. Cam ofis bölme sistemlerinde de ses yalıtımı ve ısı yalıtımı sağlanabiliyor. Çift cam arasına jaluzi uygulaması yapılabiliyor.

Çok amaçlı paneller ile de zarif ve kullanışlı olarak tasarlanmış ofisler oluşturuluyor. Panel bölme sistemleri ile ofis bölme, bölme duvar ve ara bölmeler gerçekleştiriliyor.

Bölme sistemleri binaya ek bir yük getirmediği için hafif ve uzun ömürlüğü olduğu için ve daha modern alanlar oluşturduğu için tercih ediliyor.

Okur Yorumları »

  • damla dedi ki:

    Merhaba ben bir ofis tasarlıyorum ve en sıkıntılı problemım ses ….. ofıs acık ofıs ve bu durumu cözecek en uygun malzemenız nedır acaba …

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.