Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Ofis

Ofislerinizi daha şık yapmak için öneriler

4 Mayıs 2014 1.177 kez okundu Yorum yapılmamış

Çalışma alanlarının dekorasyonunun bilinçli bir şekilde yapılması, çalışma performansına yararlı olacağından dikkat edilmesi gereken bir husus olmakta. Ofislerin nezih ve kurumsal bir kimliğe bürünmesi kadar, kullanım alanlarının işlevsel olması, alanlardan olabildiğince fazla yararlanılması ve daha birçok ince noktalar, dekorasyonun bütünlüğü için dikkat edilmesi gereken noktaları kapsar. Öncelikle ofislerinizin alanından en iyi şekilde yararlanmak ve aynı zamanda işlevsel bir ofis meydana getirmek için kullanılması fft20_mf3847485gereken sistemlere değinelim.

Ofis bölme duvarlar…

Modern çağın en çok tercih edilen ofis bölme sistemleri az alanlardan en iyi şekilde faydalanılmasını sağlayan çözüm unsuru. Hem şık olmaları hem de uygulandığı alana kurumsal bir hava katmaları, tercih edilmelerinin önemli sebepleri arasında. Uygulama da zamandan tasarruf sağlaması, demobtable niteliğe sahip olması, depreme ve yangına dayanıklı olması, ses ve ısı izolasyonu sağlaması gibi faydaları, ofisler için en iyi çözüm. Üstelik çeşitli kategorilerde üretildiğinden  her ofisin ihtiyacına cevap verecek nitelikte ürün dünyasına sahip. Camlı, ahşap veya daha farklı stiller ofislerin modern ve iyi görünmesi için seçenekleri arttırıyor.

Mobilyalar…

Bölme duvar sistemlerinden sonra en önemli unsur kullanılacak olan mobilyalar. Çalışma ortamını işlevsel kılacak ikinci önemli öğe olan mobilyalar, kaliteli ve çalışma şekillerine uygun olmalı. Yani saklama yerleri çok, masa hacmi ise geniş olmalı. Anti stres ve anti bakteriyel niteliklere sahip olmalı. MDF lam sistem veya organik mobilyaların tercih edilmesi halinde, ofis içerisinde daha huzurlu ve sakin bir hava var olabilir. Bu da stresi yok eder. Çalışma performansını artırır. Renkli ve cafcaflı bir ofis, sade ofislere göre insanı daha dinamik ve heyecanlı yapar. Bu da iş hızına yansır. Durgun renklerin ofislerde tercih edilmemesi lazım. Buna dikkat edin.

 

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.