Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Genel

Online dekorasyon alışverişi

26 Nisan 2012 1.536 kez okundu Yorum yapılmamış

Yoğun iş hayatı sebebiyle, evimize yeteri kadar ilgi gösteremiyor, vakitsizlikten ihtiyacımız olan ya da çok beğendiğimiz herhangi bir ev eşyasını alamıyoruz. Büyük şehir trafiği, çocuklar, iş, diğer sorumluluklar derken, evlerimizi birer otel gibi kullanıp, hafta sonları giderek yabancılaşan, kendimizden bir şeyleri bulamadığımız bir çehreye dönüşüyor.

Teknolojinin ilerlemesiyle, hepimizin elinin altında bulunan bilgisayarlarla online alışveriş yapmamızı sağlayan bir çok fırsat sitesi, bu konuya çare oluyor. Oturduğumuz yerden online görünümlerini, en boy orantılarını, renk ve dokularını görerek, siparişimizi verebiliyor, 2-3 gün gibi kısa bir süre zarfında kapımıza kadar kargo ile istediğimiz dekorasyon eşyasına sahip olabiliyoruz.

Sadece fırsat siteleri değil, bir çok dekorasyon, ev, perde, aksesuar firması, kendilerine ait  internet sitelerine açtıkları e-mağazalarla keyifli bir gezinti yapmamızı sağlayarak, alışveriş imkanı sağlıyorlar. Trafiğe girmeden, AVM otoparklarında yer arayışı yapmadan, sadece bir tıkla dilediğimiz ürünü, kredi kartlarına sağlanan birçok taksit seçeneğiyle satın alabiliyoruz.

İnternet mağazacılığı adı altında toplanan bu online shopping siteleri, yasal bazı yaptırımlar sayesinde, alış veriş yapmak isteyen müşterilerin, kredi kartı, adres, telefon numarası, kişisel bilgi gizliliğini koruyor ve güvenli alışveriş imkanı sağlıyor. Ayrıca ürün garantisi ve ürün iade gibi konularda yine aynı olağan prosedürler geçerli.

Kredi kartlarınızın güvenlik numarası(security number), son kullanma tarihleri, ismininiz ve adresiniz dışında yine kredi kartınızın numarası ve olası diğer bilgileri giriyorsunuz. İç rahatlığıyla alışveriş yapmanız için, e-shopping yaptığınız mağazaların koruma güvenliği artırılmış ve tanınır, bilindik bir firmaya ait olduğunu bilmeniz, yeterli olacaktır. Kocaman bir koltuk, indirimde bir halı, belki de dünyanın bir ucundan sipariş edebileceğiniz eşi benzeri olmayan etnik tarzda işlenmiş bir yastık alabilirsiniz. Üstelik internet üzerinden yaptığınız alışverişle ürününüz kapıya kadar geliyor ve size sadece ambalajını açmak kalıyor.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.