Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Duvar

Oriental Coat duvar kaplamaları

21 Haziran 2012 3.547 kez okundu Yorum yapılmamış

Modern şehir yaşamının değişen yüzüne ayak uyduran evlere sahip olmak için yaratıcı bir fikir olarak sunulan Oriental Coat duvar kaplamaları, sınırsız renk seçeneklerine sahip olarak yaratıcılığın sınırlarını zorlayan mekanlar oluşturulmasını sağlıyor. Japon kaplama olarak da bilinen Oriental Coat duvar kaplaması, evler ve ofisler için farklı, şık ve pratik çözümler sunuyor. Özellikle son dönemde restoranlarda ve eğlence mekanlarında yaygın bir şekilde kullanılan Oriental Coat, salon dekorasyonunda da birçok kişinin ilk tercihi olmuş durumda. Son yıllarda Avrupa pazarında çok fazla tercih edilen duvar kaplamalarından biri olan Oriental Coat, Türk girişimciler sayesinde artık ülkemizde de kolay bir şekilde bulunabiliyor.

Kompleks bir yapıya sahip olan Oriental Coat duvar kaplamaları; pamuk, selüloz, kağıt hamuru ve fiber gibi malzemelerin özel oranlarda karıştırılmasıyla elde edilmektedir. Mekan tasarımını büyük ölçüde değiştiren bu duvar kaplamaları, farklı dokusuyla insanların dikkatini çekiyor. Akustiğin önemli olduğu mekanlar için de ideal yapıda olan bu malzeme, mekanda dağılan sesin doğru şekilde yansımasını sağlıyor. Ses izolasyonu konusunda da üstün özelliklere sahip olan Oriental Coat, izolasyon özelliğiyle de birçok iş yeri tarafından tercih edilmektedir. Ses izolasyonunda olduğu gibi ısı yalıtımında da yüksek performans vaat eden Oriental Coat, bütçe dostu çözümlerle yaşam kalitenizin bir adım ileri taşınmasını sağlayacak…

Ülkemizin coğrafi koşulları nedeniyle birçok bölgede görülen ve insanların “ortak sorunu” haline gelen rutubet lekeleri, Oriental Coat duvar kaplamaları sayesinde tamamen ortadan kalkıyor. Oriental Coat’un özel yapısı duvarın nefes almasını sağladığından, duvar yüzeyinde neme bağlı olarak gelişen terleme ve bunun da bir sonucu olarak oluşan rutubet lekeleri tarih oluyor. Avrupa pazarına bu özelliği ile giren Oriental Coat duvar kaplamaları, nefes alan yüzeyi ile kısa süre içerisinde geniş ilgi gördü. Artık ülkemizde de birçok yapı markette bulunabilen bu duvar kaplaması sayesinde birçok farklı seçeneği değerlendirebilir, dayanıklı yapısıyla Oriental Coat duvar kaplamalarını ilk günkü görünümüyle kullanabilirsiniz.

Uygulama açısından da gerek zaman gerekse de pratiklik avantajlarına sahip olan Oriental Coat duvar kaplamaları, ustalık gerektirmediğinden herkes tarafından kolayca uygulanabilen bir malzemedir. Temiz işçilik imkanı da sunan bu malzeme ile zahmetsizce duvarlarınızın çok daha estetik görünmesini sağlayabilirsiniz.

 

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.