Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mobilya

Oturma gruplarında markanın önemi nedir?

20 Şubat 2014 1.793 kez okundu Yorum yapılmamış

Evlerimizin en çok kullanılan yerlerinden birisi ve başta geleni kuşkusuz oturma odaları. Misafirlerin ve sevdiklerimizi ağırladığımız mekanın önemi  bu nedenle büyük. Bunun için oturma odalarında yer alan mobilyaların şıklıklarının yanında kaliteli olması elzem niteliğinde karşımıza çıkmakta. Oturma odalarında marka oturma takımı, sehpası, tv ünitesi neden almalıyız konusunda birkaç maddede açıklama yapmaya gayret gösterelim.kaliteli maobilya

  1. Öncelikle şıklık her zaman lazım gelen bir ferahlık ve güzellik. Ancak şık bir dekorasyona sahip olacağım derken, sağlıksız üretilen ve sevdiklerimize zarar verecek olan mobilya takımlarını almanın bir alemi yok.
  2. Ucuz imalat mobilyaları şık sayılabilir. Ancak oturma takımları üzerinde kullanılan kumaşlar çabuk yıpranır ve lekelenir. Bu nedenle, ucuz ve şık alacağım derken, bütçelerinize ek maliyet çıkarmış olusunuz. Ama kaliteli bir koltuk markasını aldığınızda, bir seferliğine bütçenize biraz yük olacak fiyat öder, ömür boyu kullanacağınız ve masraf yapmayacağınız oturma grubunuz veya sehpalarınız olur.
  3. Kaliteli markaların kullandıkları ana malzeme, organik ağaçlardan elde edilir. Yine organik ağaçların karışımından meydana gelen MDF lam sistemler, kaliteli markalarca kullanılır. Bunun sebebi sağlıklı mobilyayı tüketiciye sunmak.
  4. Kaliteli markaların sahip olduğu mobilyaların hepsinde anti stres, anti bakteriyel nitelikler söz konusu olduğundan, temizlikte kolaylık ve evinizde ferahlık hissedeceksiniz.
  5. Kaliteli markalar, insan sağlığına uygun niteliklere sahip olan mobilyalarını müşterilere ulaştırarak, sağlıksız mallardan korunmaları için geniş çaplı ödeme kolaylıkları ve kampanyalar düzenlemek suretiyle, tüketicilerin elinden tutmaktalar. Bu nedenle, oturma odanız veya daha farklı odalarınız için yapmanız gereken kaliteli ve sağlıklı markaların ürünlerinden satın almanız. İnternetin çokça kullanılmaya başladığı şu zamanda, hangi markanın hangi ürünü daha avantajlı fiyattan sattığını öğrenmek de mümkün olduğundan, markalar arasında ki rekabeti, kendi adınıza bir avantaja dönüştürebilirsiniz.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.