Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mobilya

Oturma odalarının mükemmelliğe ihtiyacı var

3 Aralık 2013 1.785 kez okundu Yorum yapılmamış

Şehir hayatının yoğun stresi, çalışma hayatının vermiş olduğu yorgunluk, insanı hayatından usandıran bir duruma getiriyor. Ama her şeye rağmen hayat güzel ve yaşamak için çekilen mücadeleler, hayatı monoton bir seyirden heyecanlı bir serüvene sürüklüyor. Ancak kimisi için hayatın rutin ilerleyişi, bir eziyet halini alıyor. Çünkü kendisini hayatın rutin ilerleyişinden, stresli ve yorucu günlerinden kucuk-salon-oturma-odasi-tasarimlari-007alıp götürecek bir mekanı yok. İnsanın sahip oldukları arasında yaşanılabilir bir mekan, ruhuna hitap eden bir mekan yoksa, hayatı çekemez duruma getirecek nedenler çok olur. Herkes kendi istediği şekilde yaşama hakkına sahip. Ama pek çok kimse bu hakkın kendisi tarafından sağlanacağını bilmiyor. Hayatı zor kılan nokta da bu. Kendimize yaşanılabilir bir hayatı bağışlayacak birini arıyoruz. Kendimizi es geçerek…

Nasıl bir giriş oldu bilmiyorum ama dekorasyon konusunda fikir edinmek isteyenlerin yaşanılabilir bir hayat için bağış beklemelerine gerek yok. Bunlar bizzat hayat düzenlerini kendileri tesis eden kimseler. Bu yüzden sizleri kutluyorum. Şimdi hayatınızı renkli tutmak adına oturma odalarının ne kadar önemli bir yer olduğuna değinmek isterim. Ailemiz ve sevdiklerimizi, misafirlerimizi ağırladığımız yerin, örf adetlerimizi de düşündüğümüz zaman ne kadar önemli olduğunu anlayabiliriz. Gelen misafiri Allah misafiri olarak bildiren değerlerimiz, ona en iyi mekan ve ortamın sağlanmasını ister. Bu hem kendimiz için hem de sevdiklerimiz için geçerli.

O zaman neden oturma odalarında kullandığınız koltuk takımlarının modeli ve kalitesi konusunda bir uyumsuzluk var? sizlere demiyorum ancak geçende bulunduğum bir yerde gördüğüm bu. Söz konusu kimselerin parasız olduğunu da düşünmüyorum sadece zevksiz kimseler. Oturma odalarında kaliteli ve sağlam, modeli güzel koltuk takımları tercih edilmeli. Gelen misafirlerin gönlünü hoş etmeli. Sizin gönlünüzü hoş edemeyen bir koltuk takımı, başkasınınkini de hoş edemez. Bu nedenle iyi olanı seçin.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.