Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mobilya

Özel tasarım mobilyalar ile canlanan mekanlar

29 Eylül 2012 3.269 kez okundu Yorum yapılmamış

Kendi başına ilgi odağı haline gelen özel tasarım mobilyaların yarattığı etki ile mekan atmosferinin baştan aşağı yenilenmesi çok kolay bir hale geliyor. Çok fazla karşılaşılmayan tasarım mobilyalar genellikle dünyaca ünlü markaların bazı konsept dekorasyon ürünlerinde kullanılıyor. Çoğu insan dergilerde ve internet sitelerinde gördüğü renkli tasarım mobilyaları çok beğense de, piyasa da bu mobilyaları bulmakta zorlanıyor. Ayrıca bu çok renkli mobilyaların özel tasarım olması, emsalleri ile kıyaslandığında hatırı sayılır fiyatlara sahip olduğu gerçeğini de ortaya çıkarıyor. Cesur renklerin bir arada kullanılması ile en sade mekanların dahi sımsıcak bir havaya sahip olmasını sağlayan özel tasarım mobilyalar, nötr renkli mekanlar için cankurtaran görevini başarıyla üstleniyor.

Patchwork modellerin de oldukça yaygın bir biçimde kullanıldığı konsept mobilyalarla zevkli ve stil sahibi mekanlar yaratılması ciddi manada kolaylaşıyor. Oldukça geniş bir yelpazede sunulan özel tasarım mobilyalar, tamamen müşteri istekleri doğrultusunda da hazırlanabiliyor. Tasarımcıların kendi fikirlerini de kattığı mobilya tasarımları ile tam da evinize uygun bir mobilyaya sahip olabilirsiniz. Çok geniş alanlı mekanların dahi yalnızca tek bir koltuk ile canlanması mümkün olduğu için dekoratif anlamda büyük bir kolaylık da sunuluyor. Çok parçalı oturma grupları ile dahi yakalanamayan şıklığın özel tasarım mobilyalarla vurgulanması çok daha kolay olacaktır.

Beyaz renklerin hakim olduğu mekanları tercih eden birçok insanın ortak sorunu, dekorasyonun tamamlanmasının ardından mekanın çok donuk ve düşük enerjili görünmesidir. Bu aşamada yardıma koşan özel tasarım mobilyalar kapladığı alana çok küçük olsa dahi tüm mekanın havasını değiştirerek, bambaşka bir şıklık oluşmasına katkı sağlayacaktır. Neredeyse sınırsız renk ve desen seçeneğine sahip olan özel tasarım mobilyalar ile daha şık görünen mekanlar ayrıca ev sahibinin karakterinin de doğrudan yansıtılmasını sağlayacaktır. Zevk sahibi insanların tercihi olan özel tasarım mobilyalar renkli, canlı ve pozitif enerjili görünümüyle görenlerin beğenisini kazanacaktır.

Rahnansaika

 

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.