Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Genel

Pike takımları ile yaz mevsimine hazır mısınız?

15 Mayıs 2012 3.995 kez okundu Yorum yapılmamış

Bahar mevsiminin son günlerinin yaşandığı bu günlerde yaz mevsimine hazırlıklar mağazalarda başlamış bulunuyor. Ev tekstil ürünleri satan mağazalar sıcakların birden gelmesi ve yorganların baza içlerine kaldırılacağı ve pike takımlarının kullanılmaya başlanacağı günlerin yaklaşması nedeni ile rengarenk ve şık tasarımlara sahip olan pike takımlarını vitrinlerinde yer vermeye başladı.

Tek kişilik, çift kişilik ve battal boy pike takımları % 100 pamuk, % 100 bambu veya % 60 bambu ve % 40 pamuk olarak üretilen modelleri bulunuyor. Sıcak yaz günlerinde serinlik sağlayan pike takımları alırken ürünün üretildiği hammaddeye dikkat etmek gerekiyor. Ürün etiketinde pamuk veya bambu yazan ürünler tercih edilmelidir. Sentetik maddeden üretilen pike takımları terletme yapabilmektedir.

Bambudan üretilen pike takımları %100 pamuk ipliğinden üretilen pike takımları kadar kullanışlı olmakta ve ayrıca anti bakteriyel olma özelliğini taşımaktadır. Pamuk veya bambu pike takımları sık sık yıkanabilen, rengi solmayan ve dayanıklılık özelliği taşıyor.

Pike takımları iki veya tek kişilik özelliğine göre çift kişilik veya tek kişilik pike, yastık kılıfı, yatak çarşafı ve pike örtüden oluşuyor. Tek renk olarak üretilmiş ve her renk pike takımı bulunduğu gibi ayrıca çiçek desenli, geometrik desenli, çizgili gibi modelleri de bulunuyor. Aynı zamanda çok şık yatak örtüsü olarak kullanılıyor. Pike takımı çarşaf modelleri düz ve lastikli olabiliyor.  Pike takımı modelleri arasında pike kumaşı üzerine dantel, kurdele, fisto ile süslenmiş modelleri de bulunmaktadır.

Birsen

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.