Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Genel

Puf modelleri ve puf rahatlığı

11 Nisan 2012 4.614 kez okundu Yorum yapılmamış

Rahat ve zarif puf modelleri yeniden tasarlandı ve salonlar da yer almaya başladı. Son derece pratik kullanıma sahip şık puf modelleri antre, salon, yatak odası gibi alanlarda kullanılıyor.

Daha çok kafe bar tarzı işletmelerde, mağazalarda kullanılan puflar ev dekorasyonunda da gönül rahatlığı ile kullanılıyor. Puf modelleri geniş ürün yelpazesinde her türlü kumaş kullanılırken daire, dikdörtgen, kare olarak da tasarlanıyor. Yuvarlak modeller buton puf olarak adlandırılırken dikdörtgen puflar aynı zamanda sandıklı olarak da üretiliyor. Şık puflar ev dekorasyonuna zenginlik katıyor. Dikdörtgen ve çift kişilik tasarlanmış puflar güzel bir okuma ve uzanma koltuğu görevi yapıyor. Puflar aynı zamanda makyaj koltuğu olarak da kullanılabilmekte ve rahat bir ortam sunmaktadır. Rahatlığın bir başka şeklini sunan puflar hoş atmosfer oluşturuyor.

Şık puf modelleri antrede pratiklik ve kolaylık sağlarken yüksek olarak tasarlanmış ve altı dolgu olmayan sadece 4 torna ayak üzerine oturma zemini yerleştirilmiş modelleri kullanılıyor. Ayakkabı, çizme giyerken oturulan antre pufları aynı zamanda antrelere dekoratif şık görüntü sunuyor. Ev dekorasyon modellerine göre klasik veya modern görünümlü puf modelleri bulunuyor. Son dönem moda olan chester koltuklar ile aynı tarzta yapılmış puf modelleri son derece şık tasarımlar olmakta. Deri, kadife, örgü, polyester gibi kumaşlardan çok farklı tasarlanmış puflar farklı bir atmosfer yaratıyor.

Birsen

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.