Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mobilya

Raylı dolap sistemleri yatak odalarına harikalar sunuyor

29 Mayıs 2014 2.274 kez okundu Yorum yapılmamış

modern-sürgülü-gardropYatak odalarınızın güzel görünmesi adına birkaç yazıdır yapılacaklardan bahsetmeye çalışıyordum. Öncelikle güzel bir model belirlenmesi gerekiyordu. Rustik, avangarde, lüks, klasik veya daha farklı modellerle yatak odalarınızı lüks bir mekana çevirebileceğinizden bahsetmiştim. Şimdi ise, gerçekten yatak odalarında kapladıkları alanlarla çok dikkat çeken gardırop sistemlerine değineceğim. Eğer bu kocaman mobilyanın yatak odasında zarif ve estetik durmasını diliyorsanız, 2014 modellerine göz atmanız gerekir.

Klasik bir takım gardırop modellerinden çok daha farklı olarak tasarlanmaya başlayan yeni nesil raylı dolap sistemi, işlevsel açıdan düşünüldüğünde eski modellerine göre daha pratik bir kullanım imkanı sunuyor. Raylı sistemler mesela, daha kolay bir şekilde kapakların hareket etmesini sağlıyor. Mekanda tasarruf etmenizi imkanlı kılıyor. Eskilerde dar alanlarda kapakların yarım açılması, veya hiç açılmayan, iptal ettiğimiz kapakları hatırlayın. Yatak odası dar olanlar için bunlar geri de kaldı. Tabi sadece bu yönden  bir gelişme gardırop sistemlerinde söz konusu değil. Ayrıca saklama ve elbiselerin daha düzenli bir şekilde korunması hususunda da gelişmeler söz konusu oldu. Mesela artık her türlü aksesuarınıza farklı bir bölmede saklayabilir, elbiseler arasında kaybolmasını önleyebilirsiniz.

Dolabı açtığınızda elbiselerinizin hepsini bir bütün olarak görebilir, tercih seçeneklerinizi arttırabilirsiniz. Elbiselerin temiz ve bakımlı kalması için gerekli olan bölmelerin fazlaca yapıldığı yeni nesil raylı sistemler, dış görünüm olarak ayrı bir dünya, iç görünüm ve tasarım olarak ayrı bir dünyayı ifade ediyor. Bu nedenle, 2014 senesine ait dolapları görmeden karar vermeyin. Eğer bir değişikliğe gidecekseniz veya etrafınızda yeni evlenecek olanlar varsa, tavsiye niteliğinde bu güzel modellerden birini kendilerine önerin. Hem doğal hem de sağlıklı olan bu tasarımlar, lake boyama sistemiyle hayat bulmuşlardır.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.