Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Genel

Rengarenk dekorasyon

15 Ekim 2012 3.317 kez okundu Yorum yapılmamış

Fuşya, turuncu, mercan ve gri, arada yer yer siyah, dünyanın en önemli modacıları bize bu sinyalleri veriyorlar. Bu sezon, pastel tonların güçlenerek tahtını yeni parlak renklere bıraktığını görüyoruz. Pembe-şeftali ikilisi 70’lerden ilham alırken doğadan gelen bu canlı renkleri yatıştıran ve gözün yorulmasını engelleyen kahraman ise gri. Renklerin göz alıcı alışkanlığına es verdiren bu renk kimi zaman canlı tonların ardında bir zemin olarak, kimi zamanda tek başına bir aksesuarda çıkıyor karşımıza.

2013 yaklaşırken, trend şifreleri, renkler ve desenlerin etrafında toplanıyor. Dantel etkisi, baskıların devrimi, beyazın hakimiyeti gibi pek çok sıralama yapabiliriz. En çok dikkatimizi çekenlerse, hiperaktif renkler. Güneşin en etkileyici renkleri olan turuncu ve tonlarında, fuşya ve denizden gelen mercan eşlik ediyor. Narenciye renkleri modadan dekorasyona taşınıyor. Evinizi tamamen değiştirip ilkbahar-yaz sezonunun renkleri ile donatmaya karar verdiyseniz, zeminde gri kullanmanızı öneriyoruz. Eğer köklü değişim cesaretiniz yoksa tek bir panel ile duvarlara hareket verebilirsiniz. Zeminlerde seramik uygulaması gri renk ile yapılabilir veya ahşap kaplama uygulanabilir. Canlı renkler ile kış dekorasyonu yapmak, evinizde bir sonbahar kızıllığı ve yaz sıcaklığı yaratacaktır. Ayrıca gökkuşağı renklerinin bu yıl çok moda olduğunu unutmamak gereklidir. Gökkuşağı evinize renk vermenin eğlenceli ve kolay yollarından biridir. Çocuk odaları için harika bir dekorasyon fikridir. Modern tarzlı evlerde rahatlıkla kullanılabilir. İster ahşap, ister metal olsun evinizde merdiven varsa her birini farklı renge boyayabilirsiniz. Çok eskidiğini düşündüğünüz şifonyerinizi yenilemek istiyorsanız çekmeceleri gökkuşağı renklerine boyayabilirsiniz. Bütün eski sandalyelerinizi farklı farklı boyayabilir ve bahçede , balkon da kullanabilirsiniz. Banyonuzda, rengarenk hasır sepetler ile dekorasyon yapabilirsiniz. Yeşil, sarı, turuncu, kırmızı, mavi  renk hasır sepetlere sabunlar, havlular depolanabilir.

Renklerin ışıltısında yapılacak olan dekorasyon uygulamalarında yaratılan tarz, kış aylarında evlere sıcak ve samimi bir atmosfer verecektir. Fuşya, mercan,turuncu ve gri ile şekillenen trendlerde en göz alıcı nokta gökkuşağı renklerinin evlere etkisidir.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.