Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Köşe, Mobilya

Renkli köşe takımı modelleri oturma odanızı aydınlatsın!

31 Ocak 2014 7.261 kez okundu Yorum yapılmamış

Oturma odalarına ayrı bir özenin gösterilmesi gerektiği malum. Ama bu konuda ne yapsak, bir gün sonra yapılacak olan daha güzel bir iş olabiliyor. Çünkü moda çok hızlı değişiyor ve daha güzel ve estetik oluyor. Köşe takımlarının pastel tonda renkleri tercihe şayan bir seçim modern-mavi-köşe-takımı1olurken, bu sene için daha aydınlatıcı ve iç acıcı renklerin oturma odalarında tercih edilmesi gerektiğini düşünüyorum. Aslında sadece ben değil, genel tüketim isteği de bu yönde. Yapılan araştırma özellikle mavi köşe takımlarının daha fazla tercih edildiğini gösteriyor. Biliyorsunuz mavi ferahlatıcı ve terapi etkisine sahip bir renk. Aynı zamanda evlerin aydınlık olmasını sağlayan güzel bir tercih olabiliyor.

Mavi köşe takımlarının diğer mobilyalarla olan kombinesi 10 üzerinden 8 diyebiliriz. Kendi tonundan renklerle olan uyumluluğu çok iyi. Evlerinde aydınlığı ve ferahlığı yeniden keşif etmek ve estetik dekorasyonu evinde görmek isteyenlere önerimiz bu tip koltuk takımları. Bu takımların alınması eskisi kadar kaygı duyulmasını gerektirmiyor. Çünkü gelişen teknoloji sayesinde anti bakteriyel yapıya sahip koltuk takımları istenilen renklerde tercih edilebilirliği artırıyor. Çünkü bunların kir tutmama özelliği söz konusu.

Mavi kadife desenli bu koltuk takımları sayesinde misafirlerinize sunacağınız ikramlarda yaşanan kazaların bir anlamı yok artık. Sadece kirlenen yere hemen müdahale etmek yetiyor. Bunun yanında bunların görsel açıdan mükemmellikleri bir yana, kaliteli sağlıklı olmaları da önemli. Dediğimiz gibi bunun için hem anti bakteriyel hem de anti stres özelliğe sahip olanları, bunlara ek olarak ise, MDF lam sistem veya doğal ağaçlardan imal edilmiş olanlarını tercih etmek gerekiyor. Daha şaşalı bir dekorasyonun ana kaynağı, kaliteli ve sağlıklı mobilyalardır. Bunu sakın unutmayın.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.