Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Zemin

Renkli Parkeler

25 Haziran 2012 1.635 kez okundu Yorum yapılmamış

Ev ve iş yerlerinde son moda ve modern tasarım tercih edenler için oldukça şık bir seçenek olan renkli parkeler günümüzde çok tercih ediliyor. Çeşitli markaların özel koleksiyonlarında yer alan değişik dokulu ve renkli özel tasarım parkeler,  dekorasyonlarında modern bir tarz kullanmak isteyenlerin ilk tercihi oluyor.

Gerek kalite, gerekse farklı tasarımları ile dünya pazarında oldukça geniş bir yer edinmiş olan renkli parkelerin pembeden sarıya, bordodan, maviye kadar renklerini bulabilmek artık çok kolay. Türkiye pazarında da oldukça yer edinmiş olan markaları bulmak da mümkün. Renkli parkelere ek olarak çeşitlerinde değişik ışıltılar da bulunmaktadır. Meşe, ceviz, tik ve aframozya gibi klasik ürünlere ek olarak cam gibi ışıldayan parlak cilalara sahip seriler özel dekorasyon konseptlerinde çok dikkat çekiyor. Alışılmışın dışında olan görünüşü, her ne kadar hassas gibi gösterse de her türlü darbeye ve çizilmeye oldukça dayanıklı bulunmaktadır. Bu tipteki parkelerin üreticileri modayı takip ediyor ve seçkin mimarlık şirketleri ile çalıştıkları için her türlü ayrıntıyı düşünüyorlar.

Dekorasyon amaçlı parkelerin üreticileri çeşitli testlerden geçirdikten sonra bu parkelerin şıklığına şıklık katılarak satışa sunuluyor. Parkeler dünyanın en iyi, dayanıklı ve güçlü ağaçlarından üretiliyor. Çok dayanıklı ve güçlü olmaların yanı sıra, bu tür ağaçlardan yapılan parkeler aynı zamanda ekolojik ve çevre dostu ürünler olmaktadır. Farklı tasarımlardan hoşlananlar için güzel bir seçim olabilir.

Birsen

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.