Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mobilya

Retro tv üniteleri yeni bir trend

28 Kasım 2013 2.297 kez okundu Yorum yapılmamış

Evlerin vazgeçilmez eşyası nedir? Sorusuna cevap sıralandığında mutlaka oluşan liste içerisinde, televizyonlarda var. Çünkü hayatımızın bir parçası haline geldi. Yeni nesil teknolojilerden nasibini alarak da, dekorasyonda şık ve estetik bir yere sahip. Akıllı tv teknolojileri, LCD ve HD ekran teknolojileri gibi gelişimler, hem televizyonun kullanım alanının hem de kullanılabilirlik kalitesini eskiye göre baya değiştiren sebepler arasında oldu. Eski koca vitrinler arasında kalan eski televizyonların emaresi artık okunmuyor. Kaldı ki televizyon üzerinden alışverişlerin yapıldığı bir dönemi yaşıyoruz. Hal bu şekilde televizyon teknolojisinde varit olunca, tv ünitelerinin de bir evrim geçirmesi kaçınılmazdı. Buda tv üniteleri retromodellerinde retro tarzların önünü açtı.

Bu tarz tv ünitelerinin ergonomik yapılarından dolayı tercih edilebilirliği artıyor. Lüks televizyonlara daha ergonomik bir tasarım lazımdı. Bu retro tarzlarla gerçekleştirildi. Kapaklı depolama alanları sahip olanlardan tutun, kitaplıklı olanları ve raf sistemli şekilde tasarlananları evlerinde daha ergonomik tv ünitesi görmek isteyenlerin ilk tercihi. Bu tarz tv ünitelerinin tercih edilmesini bizlerde isteriz. Çünkü biliyoruz ki dekorasyon estetik amaçlı olduğu kadar evleri daha kullanışlı alanlar haline getirebilmeyi amaçlar. Bunun içinde kullanışlı ergonomik mobilyaları tavsiye eder. Lüks ve estetik önemli ama ergonomik bir yapıya sahip olan eviniz, dağınık ve paspal gözükebilir.

Bunun için evlerinizde ergonomik tasarımlı modeller tercih edin. Küçük ev eşyalarınızı ortada düzensiz bir şekilde bırakmak yerine ergonomik tasarımlı mobilyaların depolama alanlarında düzgün bir şekilde tutabilirsiniz. Retro tv üniteleri de bunu sağlayan bir mobilya. Televizyonunuzun aksesuarlarını ortada bırakıp, dekoratik ahengi bozmasına izin vermeyin. Retro tarzların depolama alanlarına kaldırarak, dekoratik estetiğin sağlanmasında kullanın. Her şey evimizin daha güzel ve albenisiyle kıskandıran bir şekle bürünmesi içinse en iyisini almaya gayret edin….

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.