Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Köşe, Mobilya

Romantik bir yatak odası için ne yapmalı?

20 Temmuz 2014 5.573 kez okundu Yorum yapılmamış

Yatak  odaları çok özel yerler. Bu nedenle dekorasyonda daha dikkat edilmesi gereken bir alanı ifade ediyor. Kendinize özgü bir tarz yaratmak için iyi düşünmeli ve yatak odalarında uygulanabilecek olan stillerin neler olduğunu iyi araştırmalısınız. Araştırmalarınızın sonun masallara layık, belki de padişahlara layık bir yatak odası dizayn etmiş olacaksınız. Biraz içerisinde romantizm eklemeyi unutmayın.istikbal-cibinlik

İyi bir marka seçin

Evvela iyi bir marka seçmenizde fayda var. sizleri kasıp kavuracak bir modeli ancak bu şekilde elde etmiş olabilirsiniz. İmalatçılar çok özel dekorasyon tarzlarını sizler için vücuda getiriyorlar. Yapmanız gereken üretilen modellerden kendinize en uygun olanı almak. Eskitme tarzlarla yatak odanıza mükemmel bir romantik hava katabilirsiniz. Birkaç aksesuar kullanarak, kendinize has bir yatak odası modeli meydana getirmişken, romantik bir yatak odasını kendinize sunmuş olursunuz. İmalatçılar romantik modeller altında birçok yatak odası modeli üretiyorlar. Ancak bu modellerin sadece birkaç aksesuarla romantizm modeline dönüştüğünü siz de fark edebilirsiniz. Tabi fiyatı da diğer modellere göre o derece artıyor.

Halbuki kendiniz beğendiğiniz bir modeli, romantik tasarımlardan daha hesaplıya alarak, birkaç aksesuarla kendinize has bir romantik oda modeline çevirebilirsiniz. Bu bütçenizi daha iyi idare etmiş olmanız anlamına geliyor.

Alacağınız modelin rustik veya avangarde olsun, dikkat etmeniz gereken notla anti bakteriyel niteliğe sahip olup, olmamasınıdır. Aynı zamanda anti stres olması, sizlerin daha iyi bir odaya kavuşmanızı sağlar. İyi bir markada ise bu nitelikler vardır.

Cibinlikler ile büyük bir romantizm yaşayın!

Evet yatak odalarınıza romantizm katmak için ilk aksesuar perdecilerden cibinlik yapmalarını istemek. Birçok güzel ve estetik model sayesinde, yatağınızın padişahlara uygun ve romantik bir hava estiren yer olmasını sağlayabilirsiniz.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.