Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Perde

Rustik perde modelleriyle şıklığı yakalamak

28 Ocak 2014 2.856 kez okundu Yorum yapılmamış

Evlerimizin her odasında vazgeçilmez ve kullanılması zorunlu saydığımız perdelerin modelleri hususunda ne gibi düşünceleriniz var bilemiyorum. Ancak sizin için bugün kısa bir araştırma yaptım ve sonucunda 2014 senesinin gözde perde modellinin ne olduğunu rustik perdeleröğrendim. Gerçi herkesin kendine ancak modayı takip eden kimseler için evlerinde kullanılacak perde modeli rustik tarzlar. Modern ve lüks olan perdelerin diğer mobilyalarınızla olan kombinesini hayale edemeyeceksiniz.

Evlerin daha şık olması için burada makale yayınlamaya çalışıyoruz. Özellikle evlerinizde daha rahat yaşamanız adına ince dokunuşlardan sizleri haberdar etmeye çalışıyoruz. Siz de yorumlarınızla bizlere destek olursanız, daha çok bilgiye kavuşmuş, evlerimizde uyguladığımız farklılıkları başkalarına da öğretmiş oluruz. Bugün klasik tarzda perde modellerinin genel olarak tercih edildiği bir gerçek. Ancak evlerinde daha modern ve resmilikten, bayalıktan uzak tarzı dileyenler için klasik tarzlar hayal bile edilemez. Bunun ne kadar sade olacağını hepimiz biliriz. Bu rustik tarzları sizlere ondan öneriyorum. Yapıların modern ve estetik bir doku var. Ayrıca temizliği de kolay. Desenleri evlerinizde farklı bir hava estirmeye, misafirlerinizi hayran bırakmaya ve yaşam alanınızı güzelleştirmeye yarayacak.

Benim önemsediğim iki şey var. hem perdelerin sanatsal bir akımı eve yayması hem de duvarların soğuk duran yapısının duvar kağıtlarıyla, eve sıcaklığı kazandırması. Bunları yaparsanız, evinizin daha ferah ve huzurlu, sizi çeken bir yanı olduğunu fark edeceksiniz. Elbette eviniz nasıl olursa olsun orası yaşam alanınız olduğu için güzel. Ama sizlere daha fazla güzellik ve sahiplik kazandıracak perde ve duvar kağıtları hususunda hassas olmanızı ve davranmanızı diliyorum. Farkı görmek için şimdiden planlama yapsanız iyi olur. Rustik perde tarzlarıyla evinizi daha sıcak ve anlamlı bir mekana dönüştürmeye başlayabilirsiniz.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.