Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Genel

Sade bir dekorasyon ister misiniz?

21 Haziran 2014 1.912 kez okundu Yorum yapılmamış

Evlerin insanlar genelde daha çok şıklık arzu ederler. Ama daha fazla şıklık elde edeceğim derken, evlerinizin daha dağınık görünmesini, stillerin düzensizliğinden meydana gelen bir bozukluğa sebep olabilirsiniz. Çok şık olmak için, çok fazla aksesuar ve lüks eşyalara gerek yok aslında. Evlerinizin şık görünmesi, temiz, bakımlı, farklı, çekici olmasıyla sağlanır. Bunun içinde sade bir dekorasyon gerekir.sade-dekorasyon-43465431

Nedir sade dekorasyon?

Fazlalıklardan kurtulmak demek. Aşırı eşyaları ortadan kaldırmak demek. Daha sade ve mobilyaların vermiş olduğu ahenk ile, evlerin daha nezih ve endamlı görünmesi demek. Bunun için kullanmanız gereken mobilya tipi, ahşap tipler olmalıdır. Ahşabın insan hayatına yansıttığı birçok şey var. Nasıl stresten kurtulmak için, her yaz kendinizi ağaçlık ormanlara atar ve rahatlarsınız, işte sağlam bir organik ahşap tasarımlardan oluşan mobilyalarda da aynı nitelikler var. Sadece bu değil tabi, sağlık açısından tamamen ahşap modeller, evlerinizin daha hijyen olmasını sağlıyor. Niteliklerinde anti bakteriyel özellikler var.

Daha sağlıklı dekorasyon için ahşap modeller

İmalat bakımından kimyasal ile muhatap olmayan modeller, ahşap modellerdir. Diğer modeller ahşaba göre renklendirme işlemlerinde azda olsa kimyasal ile etkileşim içerisine girerler. Böylece ahşabın sağlıklı işçiliği ortadan kalkıyor. Ahşap modeller en fazla cilalama işleminden geçiyorlar ancak, İtalyan cila teknolojisi sayesinde, kimyasalla muhatap olmuyor.

Bunların yanında ailenin küçük fertleri için organik tasarımlara sahip olan ahşap modeller, en ideal olanları. Onların gelişimlerini olumsuz yönde etkileyecek olan kimyasallardan arınmış modeller, çocukların gelişimde sağlıksız bir ortam meydana getirmiyorlar. Sunta veya suntalam gibi modellerinse, ailenin küçük fertleri hatta sizler için yararsız ve tehlikeli olduğunu unutmayın. Bu nedenle en ideal mobilya modelleri olan ahşap tasarımları evlerinize kazandırmaya çalışın.

 

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.