Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mobilya

Sağlam ve estetik köşe koltuk takımları

27 Nisan 2014 2.729 kez okundu 1 yorum var

2014 senesine özel olarak tasarlanan mobilyalardan birisi de, köşe koltuk takımları. Sizin için 2014 senesine özel tasarımları yazmaya devam ediyoruz. Köşe koltuk takımlarını bugünkü yazımızda inceleyerek, evinize nasıl bir ahenk sunacağını konuşacağız. Bildiğiniz gibi, genelde köşe takımları pek de tercih edilmiyor. Bunun sebebi bazı kişilerin evin oturma alanını daralttığı hususunda olan kaygıları. Ama bu kaygıları atlatmış olan kişiler, köşe takımları alarak, evlerine hem daha işlevsel ürün almış oluyorlar, hem de estetik açıdan  daha verimli bir modele sahip olmuş oluyorlar.

uludag-kose-koltuk-takimi-1O zaman hanımların ve beylerin kaygılarını bir kenara koyup, fayda zarar ilişkilerini iyi yapmaları gerekir. Çünkü yeni tasarımlar köşe koltuk takımlarını çekici kılıyor. Ayrıca daha fazla kullanım alanına evlerinizi kavuşturuyor. Her boyutta üretimi yapılan köşe takımlarının kalitesi konusunda da şüpheniz olmasın. Üzerlerindeki kumaş son derece kaliteli ve leke tutmaz. Kolay temizlenebilir niteliklere sahip. Bu nedenle beyaza tutkun olanlar da rahatlıkla dilediği rengi alabilir. Kolayca temizlenebilir yüzeyi, sizlere kolaylık sağlamakta. Bunun yanında işlevsel bir tasarım ön planda. Ayaklarınızı uzatmak istediğinizde alttaki ayaklıkları kolayca hareket ettirebilirsiniz. Yatmak istediğinizde sırt desteğini de yatırarak, kendinize güzel ve rahat bir mekanı sunabilirsiniz.

Oldukça işlevsel niteliklere sahip olan köşe takımlar, şimdi de çok renkli ve zarif tasarımlarla evlerin en iyi, konforlu ve göz alıcı köşeleri haline geliyorlar. MDF lam sistemli ahşap tasarım, aynı zamanda organik tasarımlarla evinize gelen kalite, sizleri sağlıklı bir dekorasyon yapısına kavuşturuyor. Kısa zamanda oturma odalarında değişikliğe gidecek olanların derhal yapmaları gerekenin köşe koltuk takımlarına göz atmak. Daha iyi ve kaliteli bir dekorasyonu kendinize imkanlı kılmak için ne düşünüyorsunuz?

Okur Yorumları »

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.