Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mobilya

Sağlıklı bebek beşikleri modelleri 2014

10 Eylül 2014 2.679 kez okundu Yorum yapılmamış

2014 yılında anne olacaklar için heyecanlı bir durum söz konusudur. Anne olmak, bebek sahibi olmak bunlar büyük heyecan ve mutluluk getiren faktörlerden birisi durumunda. Anneleri artı bebeklerin hayatına dair daha fazla şeyi bilmesi ve öğrenmesi gerekiyor. Bebek bakımı ve gelişiminin sağlıklı olması adına bilinmesi gerekenleri anne adayları kitaplardan veya internet yayınlanan makalelerden öğrenebilirler. Bizde kendi hissemize düşeni anne adaylarına sunma adına bir makale hazırladık. Bu makalemizde doğru bir beşik nasıl olmalıdır konusu işleyeceğiz.b9d882ed-dc36-487e-bca1-b7e571ac823adora-ceviz-italyan-style-bebek-besik-1627

Bebek beşikleri…

Bebeğin anne karnından sonra ikinci evi olarak nitelenen bebek beşikleri, bebekler için anne karnındaki rahatlığı sunacak olmasa da, nitelikli bir uyku ortamını bebeklere sunmak durumunda. Bebeklerin en çok ihtiyacı olan şeyin uyku olduğunu annelerin unutması gerekir. Doğru bir bebek beşiği sayesinde, bebeklerin sağlıklı uyku sürecini yaşamaları sağlanabilir. Bu bakımdan bebek beşiklerinin sade ve doğal niteliklere sahip olması büyük bir elzem niteliğinde. Kimyasallardan uzak üretilen bebek beşikleri çocukların sağlıklı büyümeleri için önemli bir özelliği ifade eder. Ceviz, maun, teak ağaçlarından imal edilen doğal bebek beşikleri, İtalyan cila veya lake boyama sisteminden geçirilirler.

Çocukların zarar görmeyeceği renklendirme işlemi ifade eden lake boyama teknolojisi, bebeklerin daha sağlıklı ortamda uyumalarını sağlar. Tamamen ahşap olan modeller, UNICEF standartlarına uygun tasarlanan bebek beşikleri, çocuklarınızın daha iyi bir mekana sahip olmalarını sağlar. Anti stres ve anti bakteriyel niteliğe sahip olan bebek beşikleri sayesinde, annelerin bebekleri hususunda kaygı duymalarına gerek yok. sağlıklı oldukları kadar işlevsel nitelikleriyle de kolaylık sağlayan bebek beşikleri  annelerin bebek bakımında daha pratik olmalarını sağlayacak niteliklere sahipler.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.