Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Aksesuar, Duvar

Şehir konulu tablolar

13 Ekim 2011 3.308 kez okundu Yorum yapılmamış

2011 yılında dekorasyon açısından bir hayli yeni ürünle karşılaştık ve yeni stiller tanıdık. İşte bunlardan biri ve en çok tercih edilen yeniliklerin başında gelen şehir konulu tablolar! Minimalist çizgilerde bir oda dekorasyonuna sahipseniz, klasik tablo ya da varaklı çerçeveler odanızın havası ile uyum sağlayamaz. Bu tip oda veya ofislerinizde kullanım amaçlı olarak şehir konulu tablolar, hem mekanınızın modern havasına ket vurmayacak hem de ortama şıklık katacaktır. Duvarınıza tercih edeceğiniz şehir tabloları; eşinizle balayınızı geçirdiğiniz, gitmek istediğiniz; ama gidemediğiniz ya da tam tersine gittiğiniz, gezdiğiniz, gördüğünüz ve güzel anılar biriktirdiğiniz bir şehir temasına sahip olabilir. En çok tercih edilen tabloların başında ise Kız Kulesi temalı tablolar gelmektedir.

Bu tablolar için de alternatif dekorasyonlar düşünülmüş. Tabloyu tek parça olarak satın alabileceğiniz gibi; üç ya da beş parçalı, yapboz olarak dizayn edilmiş şekilde de satın alabilirsiniz. Bizim size tavsiyemiz: Şehrin güzelliğini ve temasını daha etkili şekilde ortaya koyacağından, tek parçalı tabloları tercih etmenizdir. Çok parçalı tabloları ise küçük alanlara derinlik ve genişlik katması açısından, ufak mekanlara sahip kişilere öneriyoruz. Bu tabloları ofisinizden odanıza, salonunuzdan banyonuza kadar hemen hemen her mekanda rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Yalnız banyoda kullanılacak olan tabloların ıslaklık ve nemden korunmasına özen göstermelisiniz. Ev eşyası olarak da arkadaşlarınıza gönül rahatlığıyla hediye edebilirsiniz. Bu zevkli hediye seçiminiz, eminiz ki her evin duvarında yer bulacaktır.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.