Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Aksesuar

Sepetler ile evinize dekoratif fikirler

26 Eylül 2011 2.837 kez okundu Yorum yapılmamış

Sepetleriniz ile evinize dekoratif fikirlermi arıyorsunuz?

Sepetlerinizi ne yapmak için kullanıyorsunuz? Sepetlerimiz genelde içlerine çamaşır ve ufak tefek malzemeler koymak için var olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Eğer sepetler için dekoratif fikirler üretirseniz sepetleriniz evinizi bambaşka bir atmosfere götürebilecek kadar maharetli küçük objelerimizdir.

Resimde görmüş olduğunuz gibi evinizin içindeki saksılarımızı sepetler içerisine geçirerek kiremit rengi saksılar yerine evimize çifliksi bir hava verebiliriz. Dekoratif fikirlerin hepsini üretmek tamamiyle sizin hayal gücünüze kalmış bir durum. Plastik sepetler yerine resim de görmüş olduğunuz klasik sepetler kullanmanız evinize dekoratfilik katar ve bunun yanı sıra da evinize gelen eşinizi, dostunuzu ve arkadaşlarınızı şaşırtarak herkezin hoşuna giden dekoratif objeler olarak evinizden çıkmamak üzere bir yere yerleşebilirler.

Fikirleri tabiki sadece büyük boy sepetlerle birlikte sınırlandırmak olmaz. Küçük ve orta boy olan sepetlerinizide aynı şekilde dekorasyon harikası birer obje haline dönüştürebilirsiniz. Küçük boy sepetlerinizi kapı tokmaklarınızın altına bir çivi ile monte ederek sepetinizi en çok sevdiğiniz yapay çiçekleriniz ile süslyebilir ve evinize gelen misafirlerinize ilk olarak bu dekoratif objenin selamlamasını sağlayabilirsiniz. Orta boy sepetlerinize yazdan veya sonbahardan elinize geçmiş olan bir kuru çalıyı top şekline getirerek sepetinize sıkıştırıp bu sepetinizi evinizin boş durduğunuza inandığınız herhangi bir yerine koyarak evinizdeki boşluğa dekoratif bir çözüm yolu sunmuş olursunuz. Hayal gücünüzün sınırlarını zorlayarak klasik sepetler ile evinize bir dekoratiflik ve evinize özlemi duyulan çiftlik havasını sağlayabilmek tamamen sizin elinizde dekorasyon sizin hayal gücünüz ile sınırlıdır.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.