Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Genel

Sevgililer gününe özel tasarımlar

28 Ocak 2012 2.928 kez okundu Yorum yapılmamış

Sevgililer günü kutlayanlar kişiler için farklı dekorasyon arayışlarının başladığı şu günlerde, önceden hazırlık yapmak isteyenler için sevgililer gününe özel, tasarımlar hazırlanıp sunulmaya başladı. Sevgililer gününü kutluyorsanız güne özel tasarımlardan faydalanabilirsiniz.

Tasarıma başlarken ihtiyaç duyacağınız bazı objeleri önceden hazırlamanız gerekiyor. Sevgililer gününü simgeleyen renk kırmızı olduğu için objelerin de kırmızı olması günün anlamını vurguluyor. Öncelikle rengarenk ve aromalı mum kullanımı tercih ediliyor. Kırmızı kalp şeklinde balonlar da konsepte uygun olduğundan tercih ediliyor. Evin bazı yerlerine konulmak için özel mesajlar yazılıyor. Kutlama yapacakların sevdiği içecekler önceden alınıyor. Güne özel ve sevilen, bizim şarkımız denilen şarkı ve müzikler hazırlanıyor. Kalp şeklinde fotoğraflar hazırlanıyor. Yumuşak dokusuyla kadife kumaş herkes tarafından sevilen bir kumaş türüdür ve çok kullanışlıdır. Kadife kumaşlardan kalp şeklinde hazırlanan yastıklar da sevgililer günü ev dekorasyonunda yer alıyor.

Romantik bir akşam geçirmek için güne özel yemek masası hazırlanıyor. Yemek dışarıda yenilecek ise gidilecek mekanlar da önceden mekan işleticileri tarafından özel bir konseptle hazırlanıyor. Kırmızı güller yemek masalarında yer alırken yine kırmızı gül yaprakları masa üzerine serpiştirilerek dekorasyon kırmızı peçetelerle tamamlanıyor.

Sevgililer gününde bir takım hediyeler de alınmaktadır. Sevgililer günü kutlayan çiftlerin alabileceği ilginç bir hediye ise lavabodur. İlginç olduğu kadar da güzel görünen kırmızı lavabo çiftlerin hoşuna da gidebilir. Kalp şeklinde olan kırmızı lavabonun beyaz rengi de bulunuyor. Şık ve montajı kolay olan lavabo ayrıca her gün sevgiliyi hatırlatır.

Birsen

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.