Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Aksesuar, Banyo, Mutfak

Sıvı sabunluk kullanmak

3 Aralık 2011 7.495 kez okundu 1 yorum var

Ev, otel, motel, restaurant, okul, dinlenme tesisleri gibi yerlerde kullanılan sıvı sabunluk pratik oluşu, çevreci oluşu ve dekoratif görüntüsü ile yaygın bir şekilde kullanım alanı buluyor. Bir tek tuşa basılarak istenen miktarda sıvı sabun almak ve kullanmak son derece pratik oluyor. Sıvı sabunlukların temizliği de çok kolaydır. Nemli bir bezle silindiğinde kolayca temizlenebiliyor. Sıvı sabunluğun pratik olması, çocukların da hoşuna gidiyor, çocuklar kolaylıkla kullanabiliyor ve bu nedenle de el yıkama alışkanlıkları kazanmalarına yardımcı oluyor. Üzeri çeşitli desenlerle süslenmiş dekoratif görüntülü sıvı sabunluklar banyolara estetik güzellik katmaktadır. Lavabo musluklarına monte edilen sensörlü sıvı sabunluklar çok kullanışlı ve pratik olup kalem pille çalışıyor. Sabunluk üzerinde bulunan led ışık sensör aktif olduğunda yeşil, pil biterken ise kırmızı yanıyor.

“Sıvı sabunluk sağlıklıdır”

Mutfak ve banyolarda hiçbir yere dokunmadan ihtiyaç kadar sıvı sabun alınıyor. Ayar düğmeleri bulunup ne kadar sıvı sabun vereceğini ayarlayabiliyorsunuz.

“Sıvı sabunluk çevreci ve ekonomiktir”

Çünkü boşaldığı zaman çöpe atmak yerine yeniden doldurulabilmektedir. Çok miktarda sıvı sabun almak ekonomik olduğu için tercih edilmekte ve bu alınan sıvı sabun sıvı sabunluğa boşaltılmakta ve bittikçe yeniden doldurulmaktadır. Plastik sıvı sabunluğun dışında cam ve krom sıvı sabunluklar da bulunmaktadır. Mutfak lavabolarında da kullanılan dekoratif sıvı sabunluklar bulunuyor. Bulaşık deterjanı için kullanılıyor. Daha çok porselen, cam, seramik ve plastik oluyor. Farklı şekillerde dizayn edilen mutfak sıvı sabunluklarında bulaşık süngeri için, lavabo fırçası için bölmeler bulunuyor.

Birsen

Okur Yorumları »

  • SEDA dedi ki:

    merhabalar Fethiye de bulunan otelimiz için 35 adet duvar monteli sıvı sabunluğa ihtiyaç vardır. 1. Görsel için fiyat bilgisi alabilir miyim?

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.