Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Duvar

Siyah duvar modelleri

10 Mayıs 2013 3.284 kez okundu Yorum yapılmamış

siyah duvar 1Siyahtan vazgeçemeyenlerin en büyük hayalidir odalarının duvarlarını da siyaha boyamak. Ancak, bu düşüncelerini değil uygulamak, yüksek sesle bile düşünemezler. Alacakları tepkiden çekinirler. Çılgın olarak nitelenmek istemezler. Ancak, siyah duvar sanıldığı kadar çılgın bir fikir değildir. Doğru yerde ve orantılı bir uygulama ile siyah duvar uygulaması oldukça hoş ve çarpıcı dekorasyon seçeneği haline gelebilmektedir.

Siyah duvar uygulamasını evinizin ya da odanızın tüm duvarlarında değil, öne çıkarmak istediğiniz tek bir duvarı üzerinde uygulamanız dengeli bir tercih olacaktır. Siyah duvarı çekici göstermenin en etkili yolu kullanılacak aksesuarlardır. siyah banyoÖrneğin; TV ünitenizi sabitlediğiniz duvarı siyaha boyamak hoş bir fikirdir. Böyle bir durumda TV ünitenizin beyaz gibi açık bir renk olması, oluşan kontrast görüntü ile çarpıcı bir sonuç teşkil edecektir.

Siyah duvarı çalışma odanız da düşünmeniz mümkündür. Çalışma masanız ve kitaplığınızın olduğu köşeyi siyaha boyayarak, mobilyanızı açık renkli ya da beyaz seçmeniz ortaya çok şık bir dekorasyon örneği çıkaracaktır.

Siyah duvar uygulamasını en sık gördüğümüz alanlardan biri de banyolardır. Uygun vitrifiye ve aksesuar ile tamamlandığında banyoda siyah duvar ile bir görsel şölen oluşturmak mümkündür.

Banyolarda siyah duvar oluşturmak seramik ve boya kombinleri ya da tekil olarak bu uygulamaların bir tanesi ile mümkünken; diğer alanlarda siyah boya veya siyah duvar kağıdı çeşitlerinden biri ile siyah sevdamızı hayata geçirmek söz konusu olabilmektedir. siyah duvar kagidiSiyah duvar kağıtlarında kabartmalı, kendinden desenli, yaldızlı gibi birçok olağanüstü çeşit bulmak mümkündür. Seçim yapılırken duvar kağıdının uygulanacağı duvarın bulunduğu ortamın kullanım amacı, diğer dekorasyon ürünlerinin stili gibi kriterlere dikkat etmek uygun olacaktır. Abartılı bir dekorasyonun içinde yaldızlı ya da desenli duvar kağıdı uygun seçenek olmazken; sade bir dekorasyon ve mobilya söz konusu ise duvar kağıdındaki hareketler ortama renk ve cıvıltı katmak için tercih edilebilirler.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.