Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Zemin

Step halı modelleri

14 Mart 2013 6.113 kez okundu Yorum yapılmamış

Rekabetin oldukça çetin olduğu halı sektöründe tercih edilen modeller olmayı başaran Step halıları, her yerde bulunamayacak özgün tasarımları ile pek çok ülkede kullanılır hale gelmiştir. İstanbul merkezli bir marka olan Step yaklaşık olarak 15 yıla uzanan bir geçmişe sahip olsa da dünya çapında tercih edilen özgün bir marka olmayı başardı. Birçok farklı dekorasyon tarzında mekana görkemli bir etki katmak için tercih edilen Step halılar, modern stilde döşenen mekanlardan klasik çizgilerin hakim olduğu yaşam alanlarına kadar dekorasyonu ilgilendiren her yerde kullanılıyor. Dekorasyonun en önemli bileşenlerinden biri olan halılar, zemini kaplayarak mekan algının önemli bir bölümü üzerinde etkili olur. Evlerinin dekorasyonu ile beğeni toplamak isteyenlerin tercih edebileceği en etkili modellerden biri olan step halılar gerek renk gerekse de desen konusunda son derece geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Antika görünümlü halılarla mekandaki Vintage vurgusunu arttırmak isteyenlerden ilginç tasarımlarla modern dekorasyon anlayışını yansıtmak isteyenlere step halı modelleri herkes tarafından kullanılabilir. İlginç desenleriyle dikkat çeken step halılar, hayal gücünün sınırlarını zorlayan tasarımlarla mekanda farklı bir etki yaratacaktır. Rengarenk tasarımlar ve geniş desen seçenekleri ile öncelikli tercih sebebi haline gelen step halı modelleri, değişik fikirlerden yola çıkan tasarımlar sayesinde kalitenin de adresi haline geliyor. Konsept mekan yaratmak için mağaza mağaza gezmeyi ve internet başında saatlerce zaman harcamayı gereksiz kılan step halılar, yeni sezonda pek çok konsept ürünüyle satışa sunuluyor.

Halı seçiminde orijinal bir alternatif olarak öne çıkan Step halı modelleri adından yerli yabancı fark etmeden dekorasyon sitelerinde de daha fazla söz ettirmeye başladı. Birçok dekorasyon dergisinde de adı geçen ve tasarımcılar tarafından herkese önerilen bu halıların en popüler dekor malzemelerinden biri haline geldiği de bir gerçek. Halının temel işlevini bir aksesuar haline getiren bu birbirinden ilginç modellerle sunulan halılar, bir marka olarak ünlenerek pek çok farklı halı üreticisinin de kendi imal ettiği ürünler arasına girmiş durumda. Günümüzde birçok halı markası yeni sezon ürünlerinde kendi üretimi olan step halı modellerine yer vermekte ve dekorasyon tutkunlarına kaliteli bir şıklık sunmaktadır.

Birçok avantajı bünyesinde barındıran step halıların belki de tek dezavantajı sıradan temizlik işlemleriyle temizlenemiyor olmalarıdır. Diğer halılar gibi bilindik halı yıkama firmalarına verilemeyen step halıların özel yıkama programlarıyla temizlenmesi gerekiyor. Paspas ve yolluk gibi modellerin her yıl daha da fazla ilgi gördüğü step halılar muhakkak özel step halı yıkama hizmeti sunan halı yıkama firmalarına verilmelidir.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.