Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mobilya

Stil genç odaları, çocuklarınıza mükemmel alanlar sağlıyor

28 Nisan 2014 2.187 kez okundu Yorum yapılmamış

Her anne ve baba, çocuklarının yaşadığı mekanı göz alıcı kılmanın derdi içerisinde olur. Yemez yedirir, giymez giydirir, anonim sözü ile anne ve baba vazifesi vefalı bir şekilde açıklanmıştır. Çocuklarına sunacakları odanın  nasıl olması gerektiği de, ebeveynleri yakından ilgilendiren bir husus oluyor. Bunun için makalemizde birazcık bu konuyu irdeleyeceğim.dilara_genc_odasi_1

Genç odaları:

Modern ve çağdaş çözümler sunan genç odaları modelleri, çocukların zihinsel aktivitelerine çok iyi katkıda bulunuyor. Çünkü hayal dünyalarını geliştirecek pek çok model var. Bu modeller çocuklarınızın alaka duyduğu çizgi kahraman, eğlence gibi motifleri ifade ederse, çocukların odayla bütünleşmesi ve odasını aktivite merkezi haline getirmesi daha kolay oluyor. Kendini odasında gerçekleştirirken aynı zamanda ise, zihinsel aktivitesi de gelişme gösteriyor.

Ancak bazı genç odalarının imalat kısmında, çocukların zeka düzeylerine eksi yönde hitap edecek durumlar söz konusu. Özellikle UNICEF sağlık standartlarında üretilmeyen genç odaları, çocukların zihinsel aktivitelerine bırakın artı bir değer katmayı, aksine bir durum söz konusu oluyor. Anne ve babaların bu durumda yapacağı alacak odluları genç odalarının kalitesine ve markasına dikkat etmeleri.

Stiller:

Pek çok kategoride stillerle çocuklarınızın odalarını harika birer yer yapabilirsiniz. Ancak dikkat etmeniz gereken nokta, çocuğunuzun kendisini bulabileceği stilleri odalarına almanız. Renkli, cafcaflı stiller, arabalı, gemili, çizgi kahramanların olduğu stiller, futbol sahalı stiller, denizli stiller, kızlar için barbie stilleri ve daha birçok model, çocukların zevk ve eğlence sistemleri dikkate alınarak tasarlanıyor. Bu tasarımlar hem sağlık açısından uygun ve güvenli hem de sosyallik açısından çocukların gelişimini etkiliyor. MDF lam, organik ahşaplardan imal edilen genç odaları, bu stillerin daha canlı ve kaliteli durmasını sağlıyor. Ne kadar gerçekçi bir oda çocuklarınıza sunarsanız, o kadar çocuklarınız mutlu olabilir.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.