Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Zemin

Stresi yok eden halılar evlerinize terapi sunuyor

18 Mart 2014 1.680 kez okundu Yorum yapılmamış

2014 senesindeki değişimleri yazmaya devam ediyoruz. Sıra geldi evlerimizin her köşesinde cazibeyle zemine serilen halılara. Halılarda geçen sene için söylüyorum 3 boyutlu olanları hayli ilgi çekiciydi. Bu sene de 3 boyutlu olan halılar tercih edilenler arasında ki yerini alıyor. Bunların yanında geometrik desenliler ve taş desenli halılar da hanımlar tarafından beğenilen ve tercih edilen modellerdi.

stres freeAncak bugün sizlere 2014 senesinin yıldız modelini açıklamak istiyorum. Yeni tasarım ve özelliğe sahip olan halı, stresi çokça yaşayan kişilerin tercih etmesi gereken bir tarz. Modelin ismi stres free halı modeli. Bu halı modeline ihtiyaç duyulmasının sebebi, tasarımı değil. Dekorasyonlarınıza bu model halıyla da mükemmellik sunacağınızdan şüpheniz olmasın. Çok iyi tasarlanmış modellere sahip. Ancak şehir hayatının verdiği stresten kurtulmak için evinize kazandırmanız gereken bir halı. Stresin hangi tür hastalıklara gebe olduğunu bilirsiniz. Eğer stresle mücadele hakkında bilginiz yoksa, uykusuzluk, bunun verdiği dikkatsizlik, yorgunluk, baş ağrısı hatta ileri düzeyde olanlarda sindirim sistemi hastalıklarına gebe olan sıkıntıları yaşarsınız.

Bunları yaşamamak adına en azından yapmanız gereken evlerinizde terapi etkisi sunan halı modelini almak. Biliyorsunuz yazın stresimizi atmak için piknik yaparız. Bunun sebebi doğayla buluşan vücudun depoladığı statik enerjiyi toprak ile atması. Ancak soğuk mevsimlerde bu durumu yaşamak güç. İşte stres free halının en büyük özelliği bu. Vücudumuzda depolanan statik enerjiyi emiyor. Tıpkı bir toprak gibi. Böylece strese neden olan enerji vücuttan kalkıyor.

Evlerinizde ferah bir alanı tesis etmek için alabileceğiniz bu halı, tozlara karşı da anti bakteriyel nitelik taşıyor. Hijyeni ve kaliteli hayatı evlerinizde tesis etmenin yolu, bir halı almak kadar kolay.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.