Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Aksesuar

Swaroski taşları evleri şıklaştırıyor

28 Eylül 2011 3.974 kez okundu Yorum yapılmamış

Pırıltısıyla göz kamaştıran swaroski taşları, mücevher dizaynında ve giysi süslemesinde kullanılırken son yıllarda bu taşların zengin görünümü nedeniyle evlerde de kullanılmaya başlandığı görülmektedir. Piyasadan kolayca swaroski taşı satın alabilir ve bu taşları çeşitli ev dekorasyonunda, objeleri süslemekte kullanabilirsiniz. Taşları satın alırken bir de taş yapıştırıcı tutkal satın alındığında süslenecek objeye karar vermek de size kalıyor.

Swaroski taşlarıyla mumluklar, resim çerçeveleri, duvar saatleri, cam fanuslar, çay fincanları, peçetelikler, sürahiler, su bardakları, şekerlikler, vazolar, şaraplıklar, seramik saksılar, aynalar, kapı kolları gibi bir çok nesne kolayca süslenebilir ve eski nesneler yepyeni ve zengin bir görünüm alır. Taşlara bir ruh vermek ise sizin yaratıcılığınıza kalmıştır.

Swaroski taşlarıyla nesnelerin üzerini isterseniz çiçek desenleriyle bezersiniz, isterseniz burcunuzu çizersiniz, isterseniz çini desenleri, kilim desenleri veya masal ve çizgi film kahramanlarını yerleştirirsiniz. Swaroski taşlarıyla nesnelere bir ruh katmak size kalmış. Kumaş üzerine baskı olan çok sevdiğiniz bir deseni veya sevdiğiniz bir kartpostalı veya bir posteri bile bu taşlarla süsleyip güzel bir duvarınızı süsleyecek güzel bir duvar panosu haline getirebilirsiniz.

Hayal dünyanız geniş ise swaroski taşlarıyla ahşap mobilyaların kollarını, sehpaların çeşitli yerlerini, konsolları, telefon aparatını, koltuk yastıklarını, sehpa örtülerini bile süsleyip zenginleştirebilirsiniz. Size armağan edilen ve kitap arasında bekleyen, bir karakalem resmin birkaç yerine birkaç tane swaroski taşı yapıştırarak çerçeveye yerleştirerek bu armağanı ölümsüzleştirebilirsiniz.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.