Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mobilya

Tabure tasarımları ve örgünün büyüsü

8 Mart 2012 5.047 kez okundu Yorum yapılmamış

O’Brien tarafından üretilen son derece estetik ve şık tabureler örgü örenlerin veya örgü bilenlerin dikkatini çekiyor ve örgü bilenler acaba ben de yapabilir miyim duygusuna kapılıyor.  Örgü bilmeyenlerin de hayran kalacağı şık tabureler örgü ipleriyle renk renk ve farklı modellerde yapılmış.

Parçalar tek tek klasik ters ve düz örgü kullanılarak örülmüş. Tasarım örgülerde abartı dikkat çekiyor. Çarpıcı olabilmesi için abartılan örgüler daha sonra dikilerek şekillendirilmiş. El ve makine örgüsü şeklinde örülebilen ve birleştirilen parçaların formatı belirlendikten sonra içleri pamuk, elyaf veya kırpıntı sünger gibi dolgu maddeleri ile doldurulmuş gibi görünüyor.  Daha sonra taburelerin üzerine sabitlenebilir. Sabitlenmedi zaman bağımsız olarak tabure minderi olarak da kullanılabilir.

Baharın geldiği ve ardından çabucak yaz mevsiminin geleceği şu günlerde siz de fotoğraflara bakarak balkon veya bahçe için taburenize bir minder hazırlamayı, örmeyi deneyebilirsiniz.  Ya da eski giyilmeyen triko kazaklarla bir tabure minderi yapma denemesi girişiminde bulunabilirsiniz. Kesilip dikilerek fotoğraftaki minderler kadar güzel tabure minderi yapabilirsiniz.

Belki de tabure minderleri modellerinden esinlenerek farklı materyaller kullanılarak son derece şık minderler yapılabilir.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.