Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mobilya

Tekli koltuk modeliyle stresinizi atın!

27 Ocak 2014 2.306 kez okundu Yorum yapılmamış

Yoğun mesai yapan biriyseniz, işinizin stresini evinizde atmak için çok istekli olursunuz. Günün yorgunluğunu evinizin sessiz ve rahatlatıcı ortamında atmayı sağlarsınız. Bunun için evinizin belli bir odasını veya çalışma mekanınızı dinlenmek adına kullanabilirsiniz. Oturma odanızda sizin için özel bir bölümün olması, hem gün içerisindeki yorgunluğu atacağınız bir yere sahip olmanızı hem de psikolojik tekli koltukolarak söz konusu mekanın terapi etkisi yaratmasını sağlar. Bizim sizlere bu konuda bir önerimiz var.

Stresin vücutta ne gibi rahatsızlıklara gebe olduğunu herkes biliyordur. Sindirim sistemi rahatsızlıklarından, dikkatsizlik ve halsizliğe kadar kronik, psikolojik rahatsızlıklara gebe olabilmekte. Bu durumdan kurtulmanın yolu ise, stresli geçen çalışma vakitlerinden sonra rahatlatıcı bir mekana kendinizi atmanız. Bunu yapacağınız yer ise, eviniz. Ancak evinizi stresi yenebileceğiniz bir dekorasyona kavuşturmak lazım. Bunun için yapmanız gereken kendinize uygun bir  alanı –oturma odasında bir yer olabilir- özel tekli koltukla kendinize has terapi mekanı yapmak.

İşten geldiğinizde kendinizi atacağınız lüks koltukların anti stres ve anti bakteriyel niteliği sizi, kendinize getirecek. Oturma odanızın en rahat köşesini modern ve lüks olan bu koltuklara ayırın. Koltukların modeli, her oturma grubuna entegre olabilecek şekilde. Renkleri ve tasarımları evin dekorasyonuna ayrı bir hava katacak. Aynı zamanda sizin stresinizi atacağınız yer olacak. Koltukların ana maddesi organik malzemeden imal edildiğinden –masif için- evinizde doğal ve sade bir hava estiriyor. Bu da vücudunuzdaki eksi yüklü enerjinin atılmasını sağlıyor. Daha sağlıklı bir hayatı kendinize ve sevdiklerinize sunmak için yapmanız gereken kaliteli mobilya almak. Böylece dekorasyonun amacı olan yaşanabilir alanı mümkün kılmış olursunuz.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.