Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mobilya

Televizyon koltukları

15 Nisan 2012 4.439 kez okundu Yorum yapılmamış

İnsanların oldukça büyük bir bölümü evde geçirdiği vaktin çoğunluğunu televizyon karşısında geçirmesine rağmen televizyon karşısında rahat bir pozisyonda oturabileceği mobilyalar kullanmıyor. Uzun vadede omurga sağlığı açısından birçok rahatsızlığı tetikleyen bu durum, insanların televizyon başından şiddetli sırt ve bel ağrılarıyla kalkmasına dahi neden olabiliyor. İnsanlar günün yorgunluğunu televizyon karşısında üzerinden atmak yerine, rahatsız koltuklarla daha da tam olarak dinlenemiyor ve bu durum ilerleyen zamanlarda mobilyaların yastıklarla dolmasını sağlıyor.

Televizyon karşısında rahat etmek için birçok yastıkla belin ve sırtın desteklenmesine gerek kalmadan dizaynı ile sizi rahat ettiren ve “baba koltuğu” olarak da bilinen bir televizyon koltuğu alabilirsiniz. Çok fonksiyonlu tasarımları ile farklı pozisyonlarda televizyon keyfi yapmanızı sağlayan televizyon koltukları, omurga dostu tasarımlarıyla gerçek anlamda dinlenmenizi de sağlayacaktır. Uzun süre televizyon karşısında geçen sürenin ardından bel ve sırt ağrısı yaşamayı tarihe karıştıran yeni nesil televizyon koltukları, mekanik sistemleri ile boyun bölgesinde ayaklara kadar tüm vücudu destekliyor. Sevdiniz diziyi ya da filmleri izlerken aldığınız keyfi bir adım öteye taşıyan televizyon koltukları ayrıca maç tutkunları için de tam bir konfor anlamına geliyor.

Günümüzde hemen hemen tüm mobilya markaları farklı işlevlere sahip televizyon koltukları üretirken, artık televizyon izlerken sırtınıza ve bacaklarınıza masaj yapan ürünler dahi ulaşılabilir fiyatlarla sunuluyor. Manuel ya da otomatik mekanizmaları ile birçok farklı pozisyonda televizyon keyfi yapılmasını sağlayan televizyon koltukları, her insanın vücut yapısı düşünülerek üretiliyor. Dik bir pozisyonda oturarak televizyon izlemeyi tercih edenler için büyük bir rahatlık sunan televizyon koltukları, uzanmadan rahat edemeyenler için de üst düzey bir konfor sağlamaktadır. Evdeki diğer mobilyalara uyum sağlaması için artık her renkte bulunabilen televizyon koltukları, biraz da kendi rahatını düşünmek isteyenler için ideal bir ürün oluyor.

Yorucu bir günün ardından çay keyfi yaparken sevdiğiniz televizyon programını son derece rahat bir konumdan izlemek, bu koltuklar için ödeyeceğiniz ücrete kesinlikle değecektir. Farklı dokularda uzun süreli serinlik sunan kumaş dokulara sahip televizyon koltukları oldu gibi, daha lüks bir görünüm sunan deri kaplama modeller de oldukça yaygın bir şekilde tercih ediliyor.

 

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.