Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mobilya

Televizyon üniteleri

6 Ekim 2011 3.314 kez okundu Yorum yapılmamış

Gününüzün yaklaşık on iki saatini dışarıda geçirdikten sonra eve gelip terlikleri giyerek televizyon karşısına geçmek keyifli bir şeydir. Bu keyfi yaşarken televizyonunuzun bulunduğu yer, ışık konumu dikkati dağıtmayacak, dağınık gözükmeyecek, gözü yormayacak bir şekilde düzenlenirse günün yorgunluğu da daha kolay atılabilir. Gelişen teknoloji, televizyonları da etkilemekte ve yenilemektedir. 56 ekran televizyonlar bir vitrinin içine veya bir sehpaya konulup seyrederken şimdi ise bir metre uzunluğunda olan televizyonlar eski televizyonların yerini hızla almıştır. Yenilerinin yanında küçük kalan televizyonlar dışarıya, sehpaları ise bahçelere, balkonlara veya kapı dışına bırakmıştır.

Kendileri için yüklü bir miktar ücret ödenen son teknoloji ürünü televizyonlar, kendileri için tasarlanan özel üniteler üzerinde yerini almaktadırlar. Bu duvar ünitelerin dolaplı, kitaplıklığı olan, sehpalı, raflı gibi bir çok modelleri üretilmektedir. Bu ünitelerin yapım malzemesi ahşap, ahşap kaplama veya pvc kaplama olmaktadır. Bu ünitelerde televizyon, dvd, dekoder, cd gibi ürünlerin konulabileceği, kitapların yer alacağı birkaç modül yer almaktadır. Bu modülleri seçip yerleştirmek sizin ilgi alanınıza girmektedir. Kitap okumuyorsanız, kitap rafı almanıza gerek yoktur. Çok miktarda cd ye sahip iseniz cd koymak için ayrı bir modül almanız gerekmektedir. Bu modülleri alırken kullanım ihtiyacınızı göz önüne alarak ve aldığınız ürünün işlevsel olmasına dikkat etmekte yarar vardır. Kanepede televizyon seyretmeyi seviyorsanız televizyon koltuğu almanıza gerek olmadığı bilinciyle davranmanız sizin yararınıza olacaktır.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.