Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Duvar

Üç boyutlu duvar kağıtlarıyla farklılığı yakala!

26 Ocak 2014 4.564 kez okundu Yorum yapılmamış

Duvarlarınızın evinizde estirdiği soğuk havayı değiştirmek istemez misiniz? Bunun en güzel yolu desenli duvar kağıtlarıyla evlerde ayrı bir ahenk kazanmaktı. Bu duvar kağıtları oturma odasındaki koltukların deseniyle uyumlu ve kombin olacak şekilde seçilirdi. Şimdi ise bu bahar havası estiren duvar kağıtlarından daha farklı bir hava estirecek 3 boyutlu duvar kağıtlarıyla tanışmanın vakti geldi. Bu duvar kağıtları sayesinde evinizde daha güzel ve eğlenceli bir dekorasyon sağlayabileceğinizi söylemek isterim.

duvar kağıdıBu duvar kağıtlarının sahip olduğu doku, silinebilir ve kaliteli. Bu nedenle uzun zamanlar kullanıma uygun kağıtlar. 2014 yılı için de revaçta olan kağıtların tercih edilme trendi her sene daha fazla artıyor. Bunun sebebi evlere getirdiği değişiklik ve renklilik. Klasik duvar kağıtlarının yerini hızlı bir şekilde almaya başladı. Peki nasıl bir 3 boyutlu kağıt almamız gerekir? Bu sizin zevkinizle alakalı bir durum. Evinizin duvarında hangi manzaranın durması gerektiğini sizin hangi manzaraya veya resme içten bakacağınız belirleyecek. Çok müthiş manzara resimleri, doğa resimlerini 3 boyutlu evinizin duvarında görmeniz çok güzel bir duygu.

Aslında evinizin her duvarına uygulamak istemiyorsanız 3 boyutlu duvar kağıdını, dinlenme veya okuma salonunuza, yatak odanıza uygulayabilirsiniz. Böylece fon olarak duvara uygulamış olur, dar odalarınızın derinlik kazanmasını sağlayabilirsiniz. Deniz manzaraları uygulanan bir oda, sizin için kumsal tadında olacak. Bu duvar kağıdı modelleri evdeki ferahlığı ve egzotik havayı daha da artıracak. Soğuk duvarların evde meydana getirdiği samimiyetsiz havadan kurtulun. Yeni model duvar kağıtları sayesinde daha farklı bir dekoratif denge ve güzellik kazanın. Uzun süre kullanabileceğiniz duvar kağıtları, evlerinizin estetik yüzü olacak.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.