Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Genel

Uzun puf modelleri

19 Mayıs 2012 3.753 kez okundu Yorum yapılmamış

Ev dekorasyonunda kullanılan dekorasyon tamamlayıcı puflar yeniden dizayn edilerek farklı formlar kazanıyor. 2012 yılında çok sık karşılaşılan puflar adeta evlerin her alanında kullanılabilmek için yeniden tasarlanıyor.

Kapı girişinde başlayan uzun puf dekorasyonu portmantonun yanına veya karşısına konularak misafirleri karşılıyor. Ayakkabı veya çizme giyerken veya yorgun bir şekilde eve girildiğinde soluklanmak için kullanılıyor. Girişte kullanılan uzun puflar yer döşemesi veya portmanto ile uyumlu renklerde kaplanıyor.

Salonda bulunan uzun puflar ise dekorasyonu tamamladığı gibi işlevsel olarak da kullanılıyor. Mobilya veya perdeler ile uyumlu renklerde yapılan salon pufları klasik veya modern takımlarla rahatlıkla kullanılıyor. Kalabalık misafirler geldiğinde kullanıldığı gibi çocuklar için de oyun yeri olabilmekte.

2012 yılında modern salon takımları ile kullanılan uzun puf döşemelik kumaşları karikatür desenli, kuş desenli, çiçek desenli olduğu gibi çizgi resim desenli yapılıyor. Ülkelerin dünyaca tanınmış tarihi ve eserleri de yine puf kumaşlarında kullanılıyor. Ayrıca ünlü artist, şarkıcı portleri de pufların üzerini süslemektedir.

Uzun puflar yatak odasında, giysi odalarında da kullanılmakta ve şık bir görünüm sergilemektedir. Yatak ayakucuna, tuvalet masası önüne konulmakta ve rahat bir şekilde kullanılmaktadır. Ayrıca mutfakta, holde, pencere önlerinde kullanılan uzun puflar geniş alanlarda bulunan boşlukları da daha sevimli ve çarpıcı hale getiriyor.

Uzun puflar oturma odalarında ve televizyon karşısında bulunduğunda yumuşak yastıklarla döşenerek uzanma koltuğu veya okuma koltuğu gibi de kullanılabiliyor.

Birsen

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.